Znuděný k smrti (2009) (seriál)

Strašně mně to baví, jsem někde u šestého dílu, zatím fakt dobrý. Zach je tak roztomilý a nemotorný a Jason, no v něm se tak trochu vidím a vůbec se za to nestydím a George je takové staré dítě, neomrzí tě.

Den zrady (2011)

Neříkám, že to bylo tak špatné, ale mně to prostě nebavilo, protože vedle mně sedělo něco víc zábavného.

Todd and the Book of Pure Evil (2010) (seriál)

Po dokoukání první série, no ještě jeden díl mi chybí, ten předposlední, musím uznat, že ač je tenhle seriál hrozně stupidní, zároveň je hrozně skvělý a lidský. S radostí se pustím do druhé řady. Přidala jsem na hodnocení o jednu hvězdu.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Tak jsem to viděla, i přesto, že se mi do toho moc nechtělo, byla jsem zvědavá. Odcházela jsem spokojená i nespokojená. Hudba tady dělá nejvíc, to je holý fakt. K hercům - Rooney Mara - poctivý výkon, zaslouží si nějakou tu odměnu a uznání, celkově ta role, kterou hrála pro mně hodně znamená, Daniel Craig - kvalitní herec, nezklamal. Kočky má rád, má u mně plus, i když mi moc sympatický není, vzhledově mi připomíná někoho s kým žiju. Bylo to dlouhé a přišlo mi, že by to potřebovalo ještě víc času, připadalo mi to zezačátku až moc uspěchané a moc nabité a přeplácané, to mi moc nesedělo, kdyby jenom to. Ty jména, jak je oni vyslovovali, směšné mi to přišlo, ne všichni. Ještě, že se toho Stieg Larsson nedožil, i tak se určitě otáčí v hrobě, možná by se mu nelíbilo, ani to první zpracování. Knihy jsem nečetla zatím, ale nemám s tím problém se do toho pustit, časem to asi provedu.

Sherlock (2010) (seriál)

Už si přesněji nepamatuji první sérii, ale musím říct, že je to pořád geniální a baví mně to. S příchodem ženy Irene Adler, která poblázní hlavu Sherlockovi jako nikdo, mně to chytá ještě víc. Možná by bylo lepší kdyby z jednoho dílu udělali dva, ale tak chápu, že to chtěj mít hezky v celku, ale na mně je to moc dlouhé. Se Sherlockem celkově a vlastně hlavně s tímto mám hodně společného, jasně, "vidět" se v něm může každý, když chce, ale já to myslím vážně. Proto budu sledovat a milovat dál tento seriál. Nezklamej mně BBC. A abych nezapoměla, ano přidala jsem na hodnocení, protože ten skandál je opravdu skvělý díl, strašně se mnou zamával.

Noc hrůzy (2011)

Really? Nevím, co jsem čekala, ale opravdu jsem se těšila. Jsem znuděná a zklamaná, film jsem asi 5x pauzovala a to není vůbec dobrý. Ok mám ráda Farella (bez řečí) a Antona (přesvědčil v Alpha Dog), s Chrisem je taky občas sranda, hlavně, když je McLovin a co teprve sympatická Toni z Little Miss Sunshine. Stejně Fright Night sucks. Směšné efekty (shoření jejích těl)a ještě směšnější ksichty upíru, když se změněj. Je to jen další nepovedený remake.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Už jsem to nemohla déle vydržet, tak jsem se do toho pustila a rozhodně nelituji, po pilotu jsem byla tak mimo, že jsem 2 hodiny nemohla usnout, další díl ok, už mně tolik nešokoval, ale pořád bavil, třetí byl lepší než druhý, ale pořád nemá na pilot, teď se jdu pustit s lačností po úchylnostech dál. Jsem zvrhlý člověk, tohle mi naprosto vyhovuje. Zajímavé je to, že nejvíc disturbní je pro mně úvodní znělka a musím ji přeskakovat. Nevím, ale hrozně mně rozrušuje a nesmím ji poslouchat, jinak bych si mohla i něco udělat. Musím pochválit obsazení, je úžasné, miluji je všechny od znuděné teenage holky až po toho frankensteina. Nejvíc se mi líbí postava Frances Conroy pohledem mužů, to je bez řečí. Nad Dylanem trochu slintám krev, což se divím, to se mi u můžu moc nestává. Dost řečí, jdu si dát tu narušující znělku jako vyzvánění do mobilu. Jsem psychopat. - Ten konec tak debilní a nudný, na druhou sérii se vůbec netěším!

Beznadějný trouba (2011)

Tenhle film byl prostě hrozně sladký (myšleno dobře). Velice mi byla sympatická postava Paula Rudda. Bavila mně dost i role Elizabeth Banks a kupodivu mi tady ani nevadila Zooey, kterou od shlédnutí pár dílu The New Girl opravdu nemusím., není to špatná herečka, ale v tom sitcomu je opravdu směšná a otravná. Steve Coogan mi sympatický nebyl a Emily Mortimer taky moc nemusím. Všichni na Neda nadávali, ale nakonec to bylo on, kdo všechno spravil a uvedl na pravou míru. Mám ráda tyhle komediální rodinná dramata. Mezi jedny z nejlepších, co jsem viděla patří Little Miss Sunshine.

Téměř dokonalý zločin (2000)

Sledovala jsem to dost unavená, takže jsem si to zas tolik neužila, perfektní obsazení ano mám ráda i nějaké ty kousky od Sama Raimiho. Třeba si to dám ještě jednou za lepších podmínkách, i když nevím, zas tolik mně to nepřesvědčilo. Všichni hlavní herci podali kvalitní výkony o tom není pochyb. Hudba byla přijemná. Ale ten námět mně moc nebral, nevěřím na věštení z karet a, že mi je měl někdo nedávno vyložit. Ještě, že to nakonec nedopadlo, třeba bych se dozvěděla něco hrozného, jak bych s tím pak mohla žít. :-)) Ale prostředí, tedy malé městečko bylo velice kouzelné to nepopírám.

30 minut nebo méně (2011)

Docela jsem se i chvilkami bavila, nic víc jsem nečekala. Oblíbený herci, tak nějak klasický námět, něco se stane chudému dobrákovi a není to pěkné. Taky hodně dlouho spím jako Dwayne, protože mám spousty velkých snů. Více takových povedených komedií jako byl Zombieland by neuškodilo. Snaž se Rubene Rybniku.