Kočičky (2020)

Akože niektorí to ani nevideli a už hneď píšu o pedofilnom filme a hnuse a podobne.  No vážení mudrci točia sa aj horšie filmy s touto tematikou. Dospievanie mladých dievčat z nie moc dobrých rodín,  zrada tkz. kamarátov a nejaké tie tance. Nič pedofilne v zasranej show Česko Slovensko má talent ich zažijeme viac a nikto sa nesťažuje. Ale k veci. Film sa zdal v pohode, ale mňa nudil. Scéna so žehlenim vlasov či zničenie svojej rivalky mi prišli celkom dobré ale ako celok to moc nedrží.  Nejedná sa podľa môjho názoru o nič kontroverzné no k snímku sa viac nevrátim.

Zelený rytíř (2021)

Nekompromisný, pôsobivo vyzerajúci film, pohybujúci sa presne na hranici nudného artu. Verzia s anglickými hercami z roku 1984 síce nebola tiež extra ale aspon bola trochu naivná a zábavná. Tu som nechápal o čo ide tvorcom či unudiť ma k smrti alebo pôsobiť to malo ako umenie? Kvôli finálnej scenáristickej slučke som nedal menšie hodnotenie , ale určite sa k tomuto snímku vracať nebudem nikdy.on vlastne aj zapadne prachom dejín kinematografie ako jeho predchodca.

Move On (2012)

Hodnotenia pridám samozrejme kvôli Madsovi a aj kvôli tomu že niektoré scény sa odohrávajú na Slovensku. Gabika Marcinková je stále pekná a sekne jej to prajem to najlepšie v herectve no lepšie filmy čo najskôr. Táto road movie s jedným kufríkom omrzela rýchlo. No potešila ma ešte skladba od Františka Krištofa Veselého Jaj Zuzka Zuzička alebo skôr pobavila .

Mořská horečka (2019)

U írskeho filmu Morská horúčka sa mi páčilo nasadenie tvorcov na ničom nešetriť a ísť do toho s plným nasadením. Tam kde sa to dalo sú efekty a scény pojaté tak ako to len najlepšie šlo. Problém je že aj keď je technická stránka kvalitná, herci slušní, príbeh je len ďalšia vykrádačka Votrelca či a jeho klonov tipu Vec a naposledy snímok Pod vodou. Na rozdiel ale od neho sa dej odohráva na morskej hladine na rybárskej lodi. Posádka sa potrebuje vrátiť s úlovkom a tak ich kapitán vezme do zakázanej oblasti. Tam však narazia na podivného podmorského tvora a nešťastie je na svete skôr než poviete Ripleyová. Ako som už spomínal, baví ma tá snaha pri ktorej tvorcovia hľadali nové polohy a varianty toho čo sme už videli viackrát. Bohužiaľ to skoro vôbec nefunguje. O nejakom obrovskom napätí či atmosfére strachu sa vôbec nedá rozprávať. Na film sa síce dobre pozerá ale zážitok z neho je veľmi nevýrazný. Akurát mi miestami tí ľudia v tomto filme pripomenuli momentálnu situáciu vo svete. Tiež sa niektorí správali sebecky a nezodpovedne a nepozerali na druhých len na seba a takéto správanie vedie len ku katastrofálnym následkom čo potvrdzuje aj tento snímok i napriek tomu že je vymyslený.

Nezvaný host (2020)

Kua ja som sa nasmial a bavil i napriek totálne debilnému vykradčskému filmu :-D .

Anděl Páně (2005)

Nikdy som nechápal to vysoké hodnotenie tohto úbohého filmu a bohužial po zhliadnutí konštatujem že takú hlúposť som už dávnejšie nevidel obišiel by som sa aj bez toho

Čarodějnice (2020)

Ešte raz pre tých zaostalejších toto nie je remake!!!Film ktorý sa natočí podľa knižnej predlohy nie je nikdy remake!Tak a to by bolo ide skôr o to že krátky príbeh Ronalda Dahla úplne odrovnali. A pri tom tú knižku som mal rád no predošlé spracovanie bolo lepšie aj strašidelnejšie toto sa knihy ani moc nedrží hlavne že Afroameričania budú mať radosť ja som ju nemal. Anne Hathaway je síce fajn no tá moderná úpravu a triky filmu len uškodili

Odvrácená strana větru (2018)

Bohužiaľ nuda....a dokonca dvojhodinova k úcty k Wellesovi a kvôli scenam za doprovodu hudby Blue Cheers či večne opitého sarkastickeho Johna Hustona nejdem nizsie s hodnotením ale týmto by to.mohlo byť uzavreté a snáď nevytiahnu žiadne nedokončené filmy Orsona treba dať majstrovi už odpočívať.

Enola Holmesová (2020)

Mille Brown je milá ako celý film a hrá dobré určite ju čaká hviezdna kariéra ovsem snáď v lepších a zazivnejsich snímkach toto bola celkom nuda ...no škoda

Neviditelný host (2019)

Absolútna kopia filmu z roku 2016. Nič viac nič menej dokonca aj dialogy sú rovnaké akurát je to z iného pohľadu pohlavia čiže ak poznáte predošlý film je toto zbytočnosť pozerať