• Romantický

Jednou musíš jít (2013)

Hodnotím jen první část filmu. Moje filmy unavené já mi velelo jít domů spát. V jiný čas bych si film určitě užila mnohem víc.

Září (2013)

Vůbec to nebylo šparné. Takových lidí je kolem nás víc. Dneska asi nebudu spát...Nebo se mi bude vkrádat do sna česká dvojnice hlavní postavy.

Prameny života (2013)

Tři hodiny utekly jako voda. Skvělý film. Smála jsem se i plakala. Zatím můj favorit na letošním festivalu.

Steskem šílený (2012)

Dávám čtyři hvězdy, i když jsem uvažovala nejdřív o 3. Že já si letos na Febiofestu vybírám filmy! Teď bych si dala něco veselejšího, abych si udržela alespoň trochu chuti do života.

Kon-Tiki (2012)

Ve znamení Kon Tiki je kniha mého dětství. Film nezklamal, je to kvalitní zpracování předlohy. Beseda s producentem v rámci Febiofestu zážitek umocnila. Výsledek: chci vidět další filmy jeho tvůrců!

Sestra (2012)

Určitě dobrý film, ale pro mě téma, které těžko zvládám. Je to tak silné, že u mě převažují negativní pocity a to se odráží i na mém hodnocení.

La cara oculta (2011)

Španělskej film mám ráda, ale tohle nebyl můj šálek čaje. Poměrně myšlenkově prázdný.

Slova (2012)

Miluju tento způsob vyprávění. A miluju Jeremy Ironse již od dob Francouzovy milenky. A Dennis Quaid taky není k zahození, i když není Brit!

Tohle je válka! (2012)

Jediný důvod, proč jsem se na film dívala, byl Tom Hardy. Not my cup of tea.

Občanský průkaz (2010)

Přijde mi to dokonalé. Žeby věrné filmové ztvárnění mého mládí?