Válka světů (2005)

Celý film jako kdyby o ničem..Pořád jsem čekal nějaké rozuzlení a najednou vidím závěrečné titulky..A happyendový fakt,že přežije syn,který byl snad uprostřed skoro atomového výbuchu...to už bylo na mě moc..Měl jsem pocit,že natočili 6ti hodinový film,potřebovali něco vystříhat a tak vymazali konec a divákovi řekli až po skončení filmu,jak a proč to tak dopadlo...To že dělal Spielberg?Nevěřím!

Snowboarďáci (2004)

Ale jo...Nakonec tomu dávám 3*,ikdyž je to natočené pro 13ti leté puberťáky,pražákovské,primitivní a trapné až to bolí,ale pár vtipných scén a hezké holky to taky má,no..

Obojek (1991)

Nápad to byl docela dobrý,dávám 3* jen kvuli tomu,že to bylo o chloupek lepší než Útěk z Absolomu..

Útěk z Absolomu (1994)

No,docela mě to zklamalo..Celkem se tam nic neděje,postavy jsou plytké,vizuální stránka taky nic moc a hudba strašná...Čekal jsem více.

Vertical Limit (2000)

Dávám 4* jen za ty triky a kameru..Jinak by to byly 3*,protože tam bylo tolik nesmyslů(se skokem přes 50ti metrovou propast s cepínama v ruce v čele)

Muž bez stínu (2000)

Tohle se Verhoevenovi moc nepovedlo..Škoda,no..Zajímavý námět,dokonce bych i řekl,že Kevin Bacon byl výborný šílenec...Ale ten konec...

Hvězdná pěchota (1997)

Nevím proč,ale tenhle film mám děsně rád...A přitom je to přinejmenším ptákovina:-)Ale na druhou stranu zábavná,že..A hláška :"Atom na ně,Rico!" bude v mém slovníku ještě hodně dlouho!

Muži v černém (1997)

Tenhle film je nabitý výbornými nápady a vtipy(narozdíl od druhého dílu),Tommy Lee Jones a Will Smith jsou jako parťáci překvapivě dobří.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Asi snad nejlepší film o lidskosti,touze a neději.Tim Robbins podává svůj životní výkon,když jsem ho viděl,jak stojí za lavicí obžalovaného s tím svým zvláštním výrazem ve tváři,běhal mi mráz po zádech(podobně jako při výrazu Dr.Lectera).Krásný film,výborné herecké výkony,skvělá režie..

Polární expres (2004)

Hodně lidí mé ohodnocení asi dost zaskočí.Možná je mé hodnocení ovlivněno tím,že ještě nejsem tak starý,aby mi byly Vánoce naprosto ukradené svátky.Nedíval jsem se na něj v IMAXu,ale v teple domova na DVD 6 dní před Vánocema.Vizuální stránka je perfektní a efektní,pohádkový příběh opravdu pro děti.Nádherný film,doplněný krásnou hudbou Alana Silvestriho,opět výborný Tom Hanks...Krása!A že se lidé nebaví tak,jako u ostatních filmů od Pixaru nebo Dreamworks?!To nemá být komedie,ale pohádka..Žádné šílené vtípky,gagy..Jen pastva pro oči a klid pro duši..