Kámoš k pohledání (2009)

Nemuzu si pomoci, ale cekal jsem proste vice humoru. Z tehle latky se dle meho dalo vytriskat vice. 60%

Hvězdný prach (2007)

Mnam to byla dobrota. Ano, triky mozna byly slabsi, ale celkova atmosfera filmu tenhle drobny minus s klidem prebije. Skvele herecke vykony, podmaniva hudba, teply De Niro. Pro me nejlepsi pohadka za poslednich 10 let

Batman a Robin (1997)

Haha, tohle je opravdu meganater. Judnu hvezdu davam za uber sexy Umicku a druhou za x vybuchu smichu pri slednovani "Batmana". Neco tak zpraseneho se jen tak nevidi. Doufam, ze tohle bude ucinkujici strasit HODNE dlouho.

Soumrak mrtvých (2004)

Simon Pegg, Nick Frost, Dylan Moran, BIl Nighy, Martin Freeman - opravdu je potreba neco dodavat? Uzasna komedie :)

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Wright je proste k sezrani zabavnej. Podobna sestava jako v Soumraku slibovala paradni zabavu, vysledek nakonec predcil ocekavani. Rezie, strih - bez chybek. Herecke vykony? Pegg + Frost = maximalni meganarez. Smal jsem se skoro neustale. Chci noveho Wrighta!!!!!!!!!

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Totalni ulet, mozek klidne nechte doma v zadnem pripade ho nebudete potrebovat. Adrenalinova jizda borici vsechny hranice (brutalni souloz na draze je opravdu MASAKR) Pro milovniky konzervativnich filmu to bude prochazka peklem... :) 80% Jason v nejnasranejsim filmu tohoto leta.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Super Master piece. Jen je mi dodnes zahadou, za co dostala Kim toho Oskara. Je fakt ze zaber na krivky jeji SUPER HOT ASS jsou maximalne rajcovni, ale herecky vykon? :)

Strážci - Watchmen (2009)

Uzasne........Po druhem shlednuti jsem se preventivne zbycoval za prvotni uvahy o 4* Rorschach - uzasny, Komediant - fascinujici, jen ten Veidt .....jen ten Veidt...

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Ehmm, tak pro me VELKE zklamani. Tam kde me jednicka nejvice bavila (ne opravdu to nebyly souboje hracek, ale human - mech popripade human - human interakce - scena s domem rodicu a schovavajicimi roboty byla GENIALNI ) tak dvojka nasazuje povetsinou tupou akci, ktera opravdu neni o moc prehlednejsi nez v jednicce a nez se vsude o dvojce tvrdi. STAR-TREK stale neprekonan...................... P.S. Shia + Megan + Torturro jsou opravdu paradni, ale je to preci jen trosku malo.........

Velká ryba (2003)

90%, Burton je proste borec. Uzasny pohadkovy svet si Vas ziska svou atmosferou, ktera doslova strika z kazdeho zaberu. Brilantni kousek, ktery dle meho zaujme bez rozdilu veku.