Britney Spears: I Am the Femme Fatale (2011) (TV film)

Rychlý. Svižný. A hlavně - k věci :) Na celém 21minutovém dokumentu pro mě bylo nejlepší záznam z vystoupení v Palms, kdy pomalu všudepřítomné kamery zavedou diváka až na samý koncert a tudíž si to lze více vychutnat :)

Britney: For the Record (2008) (TV film)

Dokument nikomu zbytečně nikomu nic nenutí. Líbilo se mi, že to byl pohled do jejího "života" na úsek 60ti dní - nebylo by od věci, kdyby třeba teď, nebo celkově častěji natáčela takové dokumenty. Můj pohled na ni je zcela neutrální, její hudbu poslouchám a věřím, že její život není procházkou růžovou zahradou. Ale koho je? :) Toho bych chtěla poznat :) Podle mě je zde Britney ukázána v opravdovém světle, jelikož ona se prostě chová jak chce a je na ni hlavně vidět ta šílená únava a starosti, kterých má plnou hlavu už několik let...

Blonďatá a blonďatější (2007)

Jsem smířená s tím, že i takové filmy se to točí :D Jen si říkám, zdali Pamela Anderson někdy dospěje a bude schopna hrát i něco více inteligentního :D :D Denise Richards snad při přijetí této role musela být úplně blonďatá, abych použila ten správný termín hodný tohoto filmu :) Mimo ty dvě, které to sice zahrály bravurně, bych řekla, že ani výkony ostatních nebyly úplně příšerné, jen celý ten koncept není pro mě :)

Kopačky (2008)

Jako již jiní zde - souhlasím s komentářem uživatele "lebowski". Aneb láska s námi dokáže dělat divy....Pro mě bylo ale příjemnější celé prostředí, ve kterém se film odehrával...Nahé scény a někdy až dost nechutné u mě zrovna nebodovaly...

Probudím se včera (2012)

Vtipná, svižná komedie, kterou jsem tady u nás od českého režiséra dlouho neviděla :) Bavila jsem se, poměrně dost vtipných momentů, skvělý Blažek ;) a Mádl jakbysmet ;) Návrat do doby, kterou jistě ocení plno lidí, aby zavzpomínali jak to tady tehdy vypadalo a už se do toho nechtějí nikdy vrátit (viz fronta do Tuzexu).

Poprava (1998)

Hodně silné téma. Mladická nerozvážnost? Vina a trest? Vince Vaughn a Joaquin Phoenix v tomto filmu excelují :) Ale hlavní je pro mě u tohoto filmu to, že by podle mého názoru měl lidi podnítit k tomu, aby se opravdu zamysleli nad tím, jak by se zachovali oni...A to je to, co je u mě tahounem celého filmu :) Jinak - vystižení Malajsie? Nikdy jsem tam nebyla, ale takhle přesně to vidím - zábava, krása, drogy a všudepřítomné nebezpečí "drsného a tvrdého" vězení, kterým jsou tyto oblasti proslulé.

Ať vejde ten pravý (2010)

Chvilku, opravdu malou chvilku jsem se bála, ale to bylo tak vše. Pro mě zcela nezáživný a zbytečně složitý a komplikovaný film, na který jsem pomalu zapomněla po jeho závěrečných titulcích. Jediné na co opravdu nešlo zapomenout byla Chloë Grace Moretz, kterou považuji za velice talentovanou a nadějnou mladou herečku, jejíž výkon mi zcela učaroval :) Už ale i naštěstí v jiných filmech :)

W. (2008)

K tomuto filmu mám poněkud rozporuplné pocity. George W. Bushe zrovna nemusím, proto jsem se snažila na film dívat s určitým nadhledem a nesoudit ho ještě před koncem filmu. Jen jsem si pořád říkala, zdali Oliver Stone Bushe opravdu nesnáší a nebo si z toho dělá vážně jen prdel? Myslím si, že to první je správně. Rozhodně se vrhnul na hodně kontroverzní téma, jelikož natočit film o stále úřadujícím prezidentovi a znázornit ho tam v mnoha momentech pro něj silně nepříjemných a zabývat se jeho největším problémem jménem alkohol a ještě ke všemu dát film do kin před volbami? Wau :) Tomu se vážně říká odvaha. Už jen proto dávám filmu další hvězdičku navíc. Sloupkařka listu Cindy Adams popsala slovy "Probushovci to budou nenávidět, ale jeho odpůrci si to zamilují". S tímto prohlášením rozhodně souhlasím a ještě přidávám, že Josh Brolin odvedl skvělou práci :)

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Dobré téma, různorodost postav, i když je zároveň pojí to samé - děti. Skvělé obsazení. A hlavně - pro mě to nejdůležitější - z velké části samostatně plynoucí příběhy lidí, které se, jako je ve většině amerických "komedií" zvykem, sejdout s úsměvem na jednom šťastném konci - tak to tu naštěstí není :)

J. Edgar (2011)

Když jsem se chystala psát tento "komentář" napadlo mě: "Viděla jsem to vlastně do konce?" :D :D Ten film byl pro mě tak nudný a utahaný, že jsem ho viděla natolikrát, že jsem si opravdu nebyla jista. Chtěla jsem ho dokoukat s takovou vervou, s jakou jsem se na něj těšila :D Proto jsem začátek viděla i několikrát, ale několik dalších minut to zase pohřbilo :D Clint je vynikající režisér i herec, ale tohle mě vážně vůbec nechytlo. Nejhorší pro mě byla hlavně Naomi Watts, která ve ztvárnění své role ve starších letech byla tak strojená, že bych ji poznala i poslepu na ulici o půlnoci. Kurňa - a já to klukům tak přála...