Taxi (2004)

Sexy taxikarka?? Kde?? :D

Rammstein: Völkerball (2006) (koncert)

Rammstein jsou Rammstein jsou Rammstein... ;) Schvalne jsme si Live aus Nimes nechal jako sve 500. hodnoceni :) Jsem RammsteinFan uz dobrych par let, doma se mi hreji vsechna vydaa alba a DVD a konkretne Völkerball je pro me asi z nejcenejsich... Skvela sou, skvele pisnicky, skvele efekty => Skveli Rammstein!!! 100 % ;)

Ricky Gervais Live: Animals (2003) (pořad)

Uzasne, brilantni, excelentni a nevim co jeste ;) Gervais je proste trida a ve svych stad-up ech to jenom dokazuje. Naprosto verim otmu, ze nekomu nemusi byt vubec pri chuti, pro me osobne je Rickyho humor neco uzasneho, co me dokaze rozesmat i naponekolikate ;) Kez bych tak dokazal vymyslet takove vtipy jako on :D

Šéfové na zabití (2011)

Na muj vkus az prilis sproste... Opravdu. Mam rad filmy, kde se sprosta slova vyuzivaji jednou za cas, nebo pouze u nektere z postav, aby pak pusobila efektne. V tomto snimku se vsak pouziva snad vice sprostych slov nez normalnich. Jinak nadprumerna komedie s nekolika (dalo by se rici mnoha) velice vtipnymi momenty. Chemie mezi ustrednim triem funguje, jen Charli Day mi trosku nesedl. Trio sefu je pak vynikajici, je videt, ze si sve role vsichni tri uzivaji. Zejmena pak Colin Farrell. Proto skoda, ze nedostal vice prostoru. Byt tam jen o neco mene sprostych slov, vesele bych pridal hvezdicku navic. 65 %.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Budu hodnotit část první i část druhou dohromady. První část byla jen vata, ve které se kromě zničení jednoho viteálu vůbec nic nestalo, ale stále krásně natočená - 2,33*, část druhá pak byla úplně stejně natahovaná, působila dojmem, že se na něco čeká, že přijde něco velkolepého, když to pak ale přišlo, nebylo to ani zdaleka velkolepe, zato převelice klišovaté - 3,5 * Dohromady tedy hezké 3 *

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Srážka s mimozemšťanem (2011)

V tomto pripade budu schovivavy... Krasnych 70 % u me zaokrouhlenych nahoru... Prijemna zabava, misty trosku hluche a take skoda vtipu proflaknutych uz v traileru. Ale i tak je jich tam stale dost ;) Ustredni duo Pegg - Frost je uzasne v kazdem filmu, snad jim ta spoluprace vydrzi.

X-Men: První třída (2011)

Podle meho se Vaughn sveho ukolu zhostil velice, velice dobre! Jako fanousek X-Menu jsem byl plny ocekavani a hlavne obav. Obav, aby vse nedopadlo jako Wolverine (i kdyz i to bych prezil). A jsem nadmiru spokojen. Nebudu znovu psat uz napsane a jen dodam, ze okamzite po objeveni se prvnich zaverecnych titulku na spodu promitaciho platna jsem mel chut se na film podivat znovu. A to myslim hovori samo za sebe. P.S. Verte mi nebo ne, ale mym petihvezdickovym hodnocenim se celkove hodnoceni prehouplo z 87 % na 88 % :D (172. hodnoceni, cas a datum hodnoceni: 23:55, 2. cervna 2011) ...Konecne i ja mam pocit, ze jsem soucasti systemu... ;) Update 00:03 - pribyla dve nova hodnoceni a znovu to kleslo na 87 % :( P.S. Vadi mi, jak je v obsahu napsano: 'proc se z nejlepsich pratel stali nepratele na zivot a na smrt?' Myslim si, ze kazdy kdo X-Meny alepson trosku zna vi, ze v jejich pripade se o nejakem nepratelstvi na zivot a na smrt neda mluvit...

Stáhni mě do pekla (2009)

Ne spatne, lekaci sceny fajn, ale vetsinou moc dobre vite, kdy prijde a tak se stihnete pripravit... Dal bych i ctyri hvezdy, ale nejhorsi Over the Top sceny (pro me satek v aute, kovadlina a nasledne oci a mluvici kozel) srazi me hodnoceni na tri hvezdy... Ale kazdopadne od tedka budu jen velice opatrne prechazet kolejiste ;)

Komando (1985)

Nekonecny nabojovy pas, nekonecne zasobniky, auta s podivne se chovajici karoserii, nesmrtelnost (!), klisovatost, podivna hudba, pribeh z pera mentalne postizeneho ditete prvniho stupne ZS, menici se barva spodniho pradla pri vylodeni, Arnolduv usmev a tak dále => Je toho dost co vytknout. Ale stejne je to zabava! 65 % --> Krasne tri *