Sedm životů (2008)

Přečetl jsem si zde mnoho názorů a o všem se dá spekulovat. Ale ve výsledků Vás stejně obklopí pocit emočního tlaku na vaše víčka a nápor myšlenek ve Vaší hlavě, a to je přesně to, co tento film sleduje. Pokud chcete zjistit, u jakých filmů vaše přítelkyně uroní slzu, jděte do toho.

Kurs sebeovládání (2003)

Moje slečna vybrala film na večer a já se skvěle bavil, až jsem místy svíral pěsti v představě, že by se mi dané situace skutečně mohli stát. Jack Nicholson a Adam Sandler v hlavních rolích mě perfektkně pobavili.

Stmívání (2008)

Jediné, co tuhle teen komedii zachraňuje je hudba Radiohead a Muse, a to si ještě říkám, co tam vlastně tihle chlapi dělají!

Resident Evil: Zánik (2007)

Co říct? Bavily vás předchozí díly? Dáváte si rádi na večer nějaký ten horor? Máte tady známou krasavici a nikdy nevyčerpatelný námět konce světa.Vzhůru do toho!

Záhada Blair Witch (1999)

Jestli dokonale zpracovaný marketing Vás dokáže přimět k tomu, abyste po internetu dohledávali všechny možné fatka i lži ohledně tohoto filmu a příběhu, na kterém je postaven, potom tvůrcům gratuluji. U mě se jim to povedlo. A co říct k filmu samotnému? Pokud jste typ, který si není jistý, zda se ve tmě bojí a vlastně neví čeho, a prostředí lesa někdy ve dvě hodiny ráno ve Vás budí vnitřní strach, tak si po shlédnutí filmu budete konečně jistí.

My děti ze stanice Zoo (1981)

Jako je voda nedílnou součástí stravy, tento snímek je nedílnou součástí knížní předlohy. Ale vše postupně. Nejdříve knihu a až potom film. A pokud jste knihu nečetli a shlédli jste film, nebude Vám tak špatně. Pokud vám to jako lekce stačilo, máte vyhráno a ledový chlad stanice zoo vás bude navždy doprovázet a zaručeně nikdy neřeknete „Chtěla jsem vědět jaký to je“.