Psanec (2007)

Výborné!

Zelená zóna (2010)

Téma, jehož námět se ve spekulacích poslední dobou velmi prolíná americkou válečnou scénou. Příliš akce nečekejte, spíše připravte Vaší mysl na boj s představou, zda by v reálu představitel hlavní postavy dokázal s daným námětem vůbec bojovat. Když né v poli, tak alespoň v myšlenkách. Politika vysokých byla přenesena mezi vojáky. Co si o tom myslet?

Přízračný svět (2001)

Filmy tohoto typu mají u mě vždy první místo. Ten nepopsatelný nádech příběhu, který se před Vámi rozvíjí a Vy se pouze v nitru mysli bojíte chvíle, kdy uvidíte závěrečné titulky, protože na takové filmy by se člověk dokázal dívat v jednom kuse.

Mlha (2007)

Film zachycuje detailní a děsivé chování obyčejných lidí ve velmi krizových situacích. Po shlédnutí silně věřím, že je tenká hranice mezi lidskostí a tím ostatním. A pokud alespoň trochu věříte, že svět může jednoho dne přímo před naším nosem "prdnout", tak Vám tento snímek hezky projede tělem jako nůž.

Katka (2009)

Po tomto dokumentu budete těžko hledat slov. Více nedokážu dodat.

Kick-Ass (2010)

Po dlouhé době jsem vyzkoušel malý experiment a shlédl snímek, který perfektně kombinuje komedii s akcí. Vážně se pobavíte!

Olověná vesta (1987)

Po dlouhé době musím film okomentovat. Kubrick umí dělat film jak se patří. Pokud do této doby jsem věřil, že lepší film o Vietnamské válce než Četa není, tak dnes názor měním.

Cedulky (2008)

Romantické až to zabolí u srdce.

500 dní se Summer (2009)

Film Vám udělá díru do hlavy. Z ničeho nic prázdno. Jenže pak Vám dojde, že to tak asi mělo být, takže jste v pohodě, jen se bojíte více zapřemýšlet nad poselstvím filmu, protože víte, že tenhle snímek má hlavu i patu.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Na válce těžko budeme hledat něco skvělého, ale tento film toto slovo rozhodně nepostrádá.