Válka, kterou nevidíte (2010)

Hromada keců nad rozlitým mlékem. Parta novinářů se sešla, aby si postěžovali na něco, co měli před nosem, ale tehdy o tom nedokázali mluvit a nyní o tom hovoří s kravatou u krku.

Hry patriotů (2009)

Zbytečné řeči o ztrátách při výcviku a srdceryvné, dojímavé řeči jedné matky. S tím se ale přeci počítá, že se to může stát. Je to armáda.To jediné mi zkazilo dojem z tohoto dokumentu, proto 4 hvězdy.

Hannibal (2001)

Dr. Lecter dostal možnost ukázat svou pravou náklonnost vůči Clarice. On si přeci pochutná i s jednou rukou.

Jackass 3 (2010)

Co si budeme nalhávat. Ve většině z nás, kteří nejsou natolik snobští a dokáží si přiznat, že hluboko uvnitř skoro každého je místo, kde se jackassu zasmějeme, příjde tahle partička amíků k popukání. Neříkám, že vše zkousnu a s děvčetem bych se na to asi nedíval, ale co více říct? Možná jenom: „Hi, i´m Johnny Knoxville and this is Jackass!"

Pavouci z vesmíru (2010)

Film, u kterého ještě teď sedím a koukám s otevřenou pusou na záveřečné titulky. Zpracování příběhu mě zcela uchvátilo!

Černá labuť (2010)

Já a balet?! Jsem chlap, sakra! Teď ale nakopu do prdele každého, kdo tento film pošpiní! Vzal mi vítr z křídel! Natalie září!

Počátek (2010)

Komentář musím odložit. Momentálně totiž marně hledám správná slova!

10 položek a méně (2006)

Velmi milý film. Opravdu na Vás dýchne kouzlo M. Freemana. Ten chlap hraje srdcem.

Samuraj (2003)

Osvěžující podívaná.