Ďáblův dvojník (2011)

Docela nepříjemné. Kdo viděl v nedávné minulosti Diktátora, dost možná se bude na určitých místech docela nevhodně uchechtávat.

Smrtelné lži (2012)

Další z milých filmů, které vám představí hlavní postavu, názorně je předvedeno, že jde o nemorálního zločince, a po zbytek stopáže se vám film snaží vecpat myšlenku, že ten šmejd je vlastně hrozně fajn.

Všechnopárty (2005) (pořad)

Setkání důchodců - pro důchodce. Pro mě to zkrátka nefunguje.

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Britskej humor, jo? Há, há, há... Há, há, há říkaj lidi, co nemaj smysl pro humor, jelikož je nenapadne žádná vtipná odpověď. Há, há, háá. Clarkson a spol. jsou až bolestivě nezábavní a celej ten pořad je neuvěřitelně nudnej. Nazdar! Vážně bych rád, aby mi někdo ukázal jednu jedinou opravdu vtipnou scénu.

Ztracen ve vesmíru (2011)

Musíte si uvědomit, že to, co jste dělal ve svém životě, může ovlivnit způsob, jakým budou jednat v životě druzí. To znamená, že váš život bude v jejich očích pokračovat. Skvělá hudba i vizuál.

Argo (2012)

Nebejt obsazení sebe sama do hlavní role, dal bych ti možná i víc, Afflecku. Ale když ty jsi fakt strašný dřevo. Když jsi na plátně, člověk si tě nemůže nevšímat, protože něco tak otřesnýho se fakt jen tak nevidí. Když jsi za kamerou, je to mnohem, mnohem lepší. Pochop ale, že sám sobě před kameru lézt přece nemůžeš. Prokaž službu sobě i nám, neukazuj tu svou držku a už jen režíruj... I když taky ve shrnutí žádný orgie, celé je to jaksi zvláštně odosobnělé a prázdné. Hlavní roli tu nemá nikdo, což by nevadilo, mě ale sere, že si to Flek krade pro sebe, to si fakt ještě nikde nepřečetl (nebo nikdo nemá tu odvahu mu to říct?), že hrát neumí?

Nařčení (2012)

Na hranici mezi posměšným uchechtáváním se a znepokojivým pohledem na lidskou blbost a vnímání autorit.

Skyfall (2012)

Ale pane Bonde, zapomněl jste hlavní číselný kód... Vzhledem k plytkosti scénáře to má neuvěřitelně natahovanou stopáž, tupý postavy a zoufalýho záporáka. Slabý dvě... Z agentskýho označení bych odebral 7, a hnedle tu máme adekvátní přezdívku. Agent 00, neboli Toi... takže Toyák. Bondovka pro mě skončila po předtitulkový honičce. Finále je až obskurdně dementní, scenáristům zdar.

Pí a jeho život (2012)

Čekal jsem to nějakym způsobem úletovější. Nastavená forma mě nakonec ale dost bavila... prima vizual.

Let (2012)

Americkej výchovnej. Pro nás, alkoholiky v pracovním nasazení, nic moc příjemnýho. Snad jen ta holka by neměla mít v očích takovou jiskru, když jde o těžkou heračku, že jo. Ohledně drsnosti filmu a prvotní premisy bych si troufnul tipovat, že let vzhůru nohama není s dopravním letadlem možný. Křídla by zatančila fandango a prostě se urvala. Happy end se nekoná.