Wanted (2008)

Proboha, proboha ! Co to do prdele bylo ?! Bolo to kurva dobré !!! Neuveriteľná šialenosť ktorá zachádza do 2 veľkých extrémov. Do šialenej psychiky alebo do šialenej akcie ! Režisérsky veľmi kvalitne spracovaný jeden z najuletenejších scenárov, ktorý však v sebe skrýval veľkú silu, ktorá sa prejovavala v psychologickej časti Wanted-u. Miestami zmätená kamera bola priam božská(!!!), hudba geniálna (!!), efekty famózne(!) a herci výborní ! Jednoducho ŠIALENÝ AKČNÝ A PSYCHOLOGICKÝ NÁRĚZ(musím si toto slovko požičať z češtiny pretože v slovenčine takéto slovo nie je) ... a ako som zistil tak takéto šialenosti mám veľmi rád, keďže som z toho nemohol spustiť zrak

96 hodin (2008)

Trochu ma udivuje také vysoké hodnotenie... Na jednej strane bola tam parádna akcia a postava Bryana bola skvele napísaná i skvele zahraná, avšak minutáž bola dosť krátka, príbeh bol dosť neoriginálny a hudba bola nevydarená. Hudba robí atmosféru ale v 96 hodinách takmer žiadna atmosféra nebola. Pre mňa bol Bourne lepším filmom. Po 2. zhliadnutí mi hudba prišla pomerne dobrá avšak scenár ešte omnoho dementnejší...

Až na krev (2007)

Úžasné dielo P.T. Andersona, ale mňa až tak neuchvátilo. Kvalita tohto filmu bola skutočne obrovská a miestami prekonávala kvality No country for old men o veľa, ale ako celok ma There will be blood zaujal menej. Herci hrali fantasticky, technická stránka bola vynikajúca, no u mňa bol problémom príbeh. Miestami to bola dosť nuda, avšak miestami boli scény fenomenálne a obrovsky silné... Veľmi vysoko kvalitný film, ale neviem či si tých 5 hviezd zaslúži. P.S. Je tu vážne dosť podcenený

Disturbia (2007)

Dalsi fantasticky film s vybornym Shia LaBeouf-om ( v poslednej dobe sa mi cim viac pacia filmy s nim .. je to vyborny herec ) ... ja prave patrim k ludom ( ako pisal POMO ) ktorych take cosi ako Okno do dvora a Hitchcock vobec netrapi a preto ma tento film velmy milo prekvapil .. je to taka zmes dakeho thrilleru a pohodoveho Teen- filmu ... a to sa mi nehorazne paci.. neni to stale nudny filmik ale zas ani same psycho ... sice takych slabsich ale predsalen 5 hviezdiciek odomna ..

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Vcelku fajn po stránke humoru a vcelku fajn po stránke príbehovej. Ale hlavne je to konečne FUTURAMA . Tvorcovia vsadili na premakaný príbeh na úkor bandy týpkov zo starej dobrej Futuramy a dopadlo to priemerne. Pre mňa osobne je Bender's Big Score je na 3. mieste (zo 4. filmov)

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

O trochu slabsie ako prva cast no i tak velmi pozeratelne ..Sice menej uveritelne ( unos prezidenta atd. ) ale stale akcne a zaujmave . Opat velmi dobra hudba a herecke vykony ale Ed Harris sa chvilami tvaril ako nevinniatko , chvilami ako chladny a bezcitny bastard ako vo vacsine filmov kde hra zaporaka ... Obstojny dobrodruzny film a ani nemusite vidiet prvu cast aby ste ho mohli bezproblemov pozerat

Mlha (2007)

Frank Darabont je jednoducho majster režisér a Stephen King je "king" príbehov... všetko ostatné už napísali ostatní

Simpsonovi ve filmu (2007)

velmi som sa tesil na Simpsonovcov vo filme kedze milujem serial a bol som velmi milo prekvapeny ze je to poprepchavane bozskymi scenami a humorom od zaciatku az do konca aj napriek tomu ze niektore casti serialu su uz trochu nuda a hlavne ze vobec nasli este tolko humoru aj po 20 seriach serialu . zaciatok bol naprosto famozny a az som plakal od smiechu . neskor sa rozbehol dej a humor sa trosku obmedzil ale stale to bolo fantasticke . sice mohlo to byt dlhsie ale i tak je to pre mna jeden z najlepsich animakov . "Pod touto deskou mám dvě tlačítka. Jedno zásobuje vaše město elektřinou. Druhé vypouští psy.."

Spielberg o Spielbergovi (2007) (TV film)

Na tento dokument som natrafil v TV a hned ma uchvatil . Jednoducho dokument o Spielbergovi rozpravany Spielbergom ... Vsetky jeho pocity z filmovania v jeho zaciatkoch i zaujmave informacie o filmoch. Dokumenty nemusim ale toto bolo vazne zaujmave . Odporucam kazdemu ...