Piraňa 3DD (2012)

Docela odpad oproti prvnímu dilu

Super 8 (2011)

sice nevím ,z jakého je to roku , ale TIE Fighter ze Star Wars mi tam nějak nesedí. Mikrovlnky začali v USA frčet v 75. a 76. roce . Star Wars v 77. takže to muselo být cca 20 let po události v tom hangáru, co chytl mimozemšťan toho profesora. Jinak film supr, abrams jak vyšitej, zase jeho světelný efekty

Zevláci vs. Zombíci (2012)

suprózní anglická zombie komedie. Za poslední dobu maj naprosto nejlepší....5hvězd

Kazatel (2011)

tady o nic nejde jen o akční podívanou, a to je dobře. cpát tam do toho nějaký žvásty,tak je film zabitej...solidních 60%, ale 3D bylo k ničenu, žádná hloubka, natož efekty

Dredd (2012)

Začátek nic moc, ale pak se to rozjede do takového hiriteho akčního filmiku.

Bez kalhot (2012) odpad!

Taková kravína, nemá to hlavu ani patu. Když by z toho udělali komedii s jiným režisérem, kapku prepsali scénář, mohla z toho byt aspoň nějaká lehká blbustka :-)

Bourneův odkaz (2012)

Pro fanouška předešlé trilogie o bourneovi je film určitě zklamáním. scenář mizernej.....to se jim fakt nepovedlo, i když v předešlých dílech to klapalo, Rachel Weisz mi tam neseděla, co se týká akční stránky....chtělo se mi spát. Jediné co se mi docela líbilo byly scény v horách s "Drony". To musím uznat, ale jinak film nemastnej neslanej. A tvrzení co jsem někde četl, že Renner Damona do kapsy mi přijde ubohé. Charisma Damona a Jeremyho se nedají srovnávat. Jo a zapoměl jsem na bojové scény. Koukněte se na Bourna a pak na AArona !