Ach ty ženy! (2003)

Průměrnej romanťák, na kterým jsou pozitivní jen herci. Sice nemaj pořádně co hrát, ale jsou to mý oblíbenci. Podruhý bych se na to ale nekouk ani za nic.

Hledejte Anthonyho (2005)

Jeden z mála povedených francouzských thrillerů. Zápletka je dobrá, vzhledem k tomu že víme jaká je motivace Chairy ke svedení Francise, a víme že Francis ví prd, je první třetina doslova výborná. Pak se to zače trochu komplikovat, ale kvalita filmu tím nijak neupadá. To že Francis neví prd, ale víc, než všichni hrdinové dohromady sem začal tušit ve chvíli kdy se začal chovat jako detektiv a ve chvíli kdy se měl bát o svůj život, bejt zavřenej v bezpečí a lebedit si že to všechno přežil, začal po Chaiře pátrat. To že by se do ní zamiloval tak, že by riskoval kejhák mě nějak nesedělo. Nicméně pointu sem neodhalil, ale nutilo mě to přemýšlet a být ve střehu. Závěr mě překvapil i pobavil a vlastně to skončilo dobře. Takže sem to zkouk ještě jednou a musím říct že první třetina je opravdu výborná a že Yvan Attal hraje velmi, velmi dobře. Zastínil i velice slušně hrající Sophii Merceau. Je vidět, že Jérome Salle si s filmem vyhrál, jen tak dál a víc takových filmů.