Atlas mraků (2012)

Nejzajímavější bylo snažit se sledovat (a hádat), kdo je kdo. Příběhy se si kolem sebe slibně motaly, ale finále vyznělo poněkud do ztracena. Přesto sledování tohoto filmu nepovažuji za ztracený čas. Podívám se ještě jednou, snad to bude lepší. 7/10 /// Po druhém shlédnutí během 1 víkendu mám pocit lepšího pochopení celé věci, jednotlivé složky se mi líbí moc, ale celek na mě stejně nepůsobí tak silně, jak bych předpokládala.

Ať žije Django! (1968)

jedna hvězda za krásné oči Terence Hilla, a tím končíme, pánové, nuda k nevydržení.

Až bude padat hvězda (1976) (TV film)

V prostých kulisách se skryl nečekaně silný příběh, byť s poněkud prkenným scénářem. Dvě M (Medvecká, Medřická) koncertují i na těch křivolakých notách. A mistr Kemr v krátké, leč nepřehlédnuté roli.

Až na krev (2007)

Viděla jsem to 2x.Jak Daniel Day-Lewis, tak Paul Dano ve svých rolích excelují. Bohužel ztvárňují tak hrozné a pokřivené charaktery, že to asi už nikdy nebudu chtít vidět znovu.

Až po uši (2014) (seriál)

Třináct dílů tak akorát, aby mě nepřestalo zajímat, jak všichni dopadnou. Nejvtipnější mi připadal konec 10. dílu, to jsem se i zasmála nahlas. Nejvíce se mi tam líbil ten chlapík v pruhovaném tričku (Havelka).

Až tak moc tě nežere (2009)

Už jsem to dlouho nenapsala, ale zde to přesně odpovídá - ideální k žehlení.

Až tam nezbyl žádný (2015) (seriál)

Fantasticky podaná atmosféra, která by se dala krájet snad od první chvíle. Měla jsem možnost vidět to na jeden zátah a bylo to až dusivé. Herecké obsazení super. Fakt spokojenost téměř úplná, jen se mi to zdálo místy až příliš rozvleklé, a přitom vysvětlení toho onoho bodu zbytečně stručné (a nedostatečné). Jo a ti hyperkorektní vojáčci mi teda přijdou ujetý.

Až vyjde měsíc (2012)

Připadala jsem si jako ve skautském blázinci. Tento film je buď za 5* nebo nic. Sice mi tam leccos přišlo vtipné, ale zároveň je to celé příliš absurdní. A účel /význam té absurdnosti jsem prostě nepochopila.