Maturitní ročník (2022) odpad!

Nápad celkom zaujímavý. No nesie sa na vlne dúhového Netflixu až tak silno, že ja som očividne nie cieľová skupina. Preafektovaní chlapci a ich zženštilé oblečenie a chovanie, lesba vo vedúcej funkcii... Krásna LGBTQXY zmeska.

Ledová archa (2020) (seriál)

Film ide s modernou dobou, ako to už bolo písané predo mnou, že tmavý sú dobrí, biely sú zlí. Hlavný hrdina je mne osobne veľmi nesympatický, ako som ho videl, spomenul som si na pračkoveka. Okrem toho, že ten bol rozhodne bledší, tak je tam veľká podoba, dosť aj chovanie. https://www.csfd.cz/film/19630-clovek-z-ledu/prehled/ Inak seriál napísaný veľmi dobre dejovo, to sa musí nechať. Zatiaľ pozreté 8 dielov z 1 série.

Girls Guns and Blood (2019) odpad!

Ten film je ako študentský. Efekty z piatej cenovej, strelné poranenie ktoré sa hýbe (dorobené digitálne, je na pevno na snímku, zatiaľ čo herec sa hýbe), ... Jediné čo ten film predáva, sú cecky. Umelé. Je to fakt škoda času.

Nailbiter (2012)

Mal to byť iba film na spestrenie večera popri práci, ale celkom sa im podarilo ma zaujať a dokonca bolo vypočuté jedno moje prianie ohľadom jednej z postáv, za čo dávam osobne jednu hviezdičku navyše. V pohode film podľa mňa, hlavne od druhej polovice.

Continuum (2012) (seriál)

Scenár seriálu je čistá propaganda Ameriky a celého toho systému, ktorý zdiera ludí, voda je len na prídel, všetko je kontrolované štátom, vládou a hlavne korporáciami. Hlavná hrdinka je ich obhajcom a bojuje za ich práva kdekoľvek a kedykoľvek. A zlí teroristi sú (aspoň podľa mňa) tí, ktorí majú logické ciele. Aby nám "Veľký Brat" nepozeral aj do taniera s polievkou... (posledná pozretá epizóda 01x06)

Sejmi je všechny (2007)

100+1 využitia mrkvy v akčnom filme, nepriestreľný hrdina, všetko čo potrebuje originálna akcia :))

Zakázaná zóna (2010)

Slabšie sci-fi, autori z pointy mohli vyťažiť omnoho viac, no nespravili to a tým to celé trpí. Človek stále čaká až sa udeje dáky významný zvrat, no čaká zbytočne. Avšak sa nedá tvrdiť že by som sa vyslovene nudil.

Piraňa 3D (2010)

Veľa chlastu a veľa nelogických nápadov. A hlavne veľmi veľa američanov, ktorí toto všetko v tomto filme s radosťou predvádzajú. No ako tu už bolo písané, je to celkovo veľmi zábavné. Skvelá hororová komédia, pri ktorej si prídu na svoje priaznivci krvi, čriev a podobných večierkových dobrôtok. Oplatí sa to pozrieť.

Jurské komando (2008)

Tento film dostáva zaslúženú hviezdičku. Tie špeciálne efekty sú také nešpeciálne, že snáď každý hneď vidí že tie tvory proste nepatria do tej scény... akoby vystrihnuté z Dino Crysis a vhodené do filmu. Proste hrozne nedopracované. Ale pobavil som sa na tom ohromne :D