Kamenné srdce (2016)

Nádherný film o dospívání a hledání sebe sama na Islandském venkově. Po skončení filmu jsem chtěl víc.

Reykjavík (2016)

Psychologie postav téměř neexistuje a celkově je to spíš slabší průměr...

Teorie tygra (2016)

V podstatě zfilmované stereotypy ušlápnutého muže a jeho panovačné ženy vyhnané do extrému, ale bavilo mě to. Nasmál jsem se z plna hrdla. Ale ten den mě slušně rozesmál i film "Jáchyme hoď ho do stroje", takže těžko říct.

Trabantem z Austrálie do Asie (2016) (seriál)

Zatím asi nejslabší z Trabantí série. Na druhou stranu plnohodnotná reality show - a tu já teda fakt nemusím. Takže se zavřeným okem za 3*. Nenudil jsem se.

Vyšehrad (2016) (seriál)

Ale jo, člověk se pobaví.. Je to točené hodně s nadsázkou a odkazy na realné eskapády našich nedotknutelných kopyt (Limberského bouračka) potěší. :-)

Želvy Ninja 2 (2016)

Dvojka už byla snesitelnější, než první reinkarnace.. Anebo mi začíná sračkovatět mozek. Nicméně původní hrané želvy jsou stejně nejlepší. :-)

Kmeny - Hipsteři (2015) (epizoda)

Poměrně trefný výlet za Hipsterskou subkulturou, během kterého zazní pár dobrých myšlenek. Třeba myšlenka transparentních brýlí, nebo bezmyšlenkovité následování Hip kultury mě pobavilo. Možná mi trochu vadilo, že je dokument zaměřený hodně na tu materiální část této subkultury - oblečení. Ale je pravda, že oblečení je součást osobnosti, tak si to možná zbytečně moc beru. Každopádně za mě palec hore, chtělo by to celovečerák. :)

Kmeny - Rap (2015) (epizoda) odpad!

O čem že tenhle díl vlastně byl? Při závěrečných titulkách jsem se zmohl pouze na větu: "a to bylo jako všechno?".

Kmeny - Straight edge (2015) (epizoda)

Celkem mě udivuje nízké hodnocení tohoto dílu kmenů. Sice jsem viděl jen pár vybraných "epizod", ale musím říci, že v této části mi byla daná subkultura ukázána velice z blízka.

Honba za větrem (2014)

„Bíla? Zelená? Bílá nebo zelená?“ Zajímavý pohled do duše stárnoucího pouličního drogového dealera. Jak stárne, tak se pomalu proměňuje svět kolem něj a on jakoby do tohoto světa už nepatřil. (MFDF 2014) 4*