Kat: Válečná zóna (2008)

Ďaľší film, pri ktorom nesúhlasím s hodnotením. Toto nie je ďaľšia Seagalovka (Ok, v jednej z posledných scén v dome to tak vypadá), už len preto, že strácal aj muníciu. Punisher: War Zone je úplne iný akčný film, na aký sme zvyknutí od ostatných akčných "hrdinov" (Norris, Seagal, Damme). Stevensonovi sadla rola Kata na mieru a rozstrelené hlavy sú tiež dobre spracované. Jediné čo tomuto filmu chcem vytknúť sú NAJviac buzerantskí záporáci, akyćh som videl na filmovom plátne. Takzvaný Jigsaw, ktorý má mimochodom ksicht na sračky si musí zobrať svojeho jebnutého bratčeka, ktorý vie kung-fu. Áno, aj on blbý, jebe si hlavou o zrkadlo, to je paráda - pritom si ešte myslí že je drsný... Pri tomto sa dá povedať jedno veľké, tučné LOL 7/10

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Za dva dni som pozrel dva Cranky. Ok, prvou časťou som bol nadšený, že tu bola dobrá oddychovka, pri ktorej treba mať vypnutý mozog, ale tento film bol už ďalej len o pomste a o zabíjaní. No ja nemôžem poste ísť s nižším hodnotením ako 4* - už len za brata Kyla a Statham. A ešte taký súboj Statham vs. Číňan aneb King Kong vs. Godzilla bol super!:-)7/10

The Hangnail (1999)

U Ackera mám zatiaľ samé 5*, a pri tomto filme nesklamal.. aj keď je jeho prvý. Šak povedme si na rovinu, 3D by tomuto filmu nepasovalo:-) 9/10

Zastav a nepřežiješ (2006)

Pekná arenalínová nadupaná mlátička s kamenným xichtom Stathamom, krásnmou Amy Smart, Gaya Ramireza a nováčika vo filme Benningtona. Tento film Vás vtiahne do deja a nepustí. Síce ja by som nemohol byť Statham - po 20m by som to utekanie vzdal:-) Skvelá kamera a výber hudby k jednotlivým scénam - 7/10

The Astounding Talents of Mr. Grenade (2003)

Shane Acker potrebuje na filmy minimálny čas, aby dokázal zaujať. Najprv som od neho videl úžasný 9... a teraz úžasného žonglujúceho granáta. 4* Za myšlienku, 0.5* za animáciu a vtip a 0.5* za nádejného Ackera, čo sa teším na jeho prvú celovečernú verziu 9-iny. To dáva do kopy 5*, takže tak:-) 9/10

Ahmed & Salim (2009) (seriál)

5 dielov pozretých, ďakujem za poznanie tochto seriálu Ducharme... ale... niečo tomu chýbalo:-)7/10

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Atmosféra jak hovado, črevá vo mne zúžené, otázky zastrašujúce, koniec na infarkt... SUPER! 8/10

Sloní muž (1980)

I am not an animal! I am a human being! I am... a MAN! Majstrovské dielo D.Lyncha. Neskutočne emotívny príbeh Vás zamotá do svojho deja a nenechá vás odtrhnúť sa od neho. Do teraz som Zelenú Míľu a E.T.-ho považoval za jediné filmy, pri ktorých mi na konci vyronila slza. Pri Elephantovi mi stekali slzy skoro celú dobu. Úžasný A. Hopkins vás presvedčí, že aj keď nemáte výzor na 100%, dá sa žiť naplno a John Hurt stvárnil Johna Merricka výborne. Všetky postavy boli vyšperkované do posledného detailu. Pri tomto filme si každý uvedomí, akú robí chybu, keď súdi knihu podľa obalu. 10/10

EXIT 316 aneb Zprávy ze země (2006) (pořad) odpad!

Keď nám to v škole furt púšťali, človek si na to vybuduje alergiu. Ja som si vyvinul alergiu hlavne na toho ,,prasiatko" blonďáka a na to aka sexy dievča, ktorá si myslí, že je Cool. Ona nie je cool. To som ja! Naprosto nezaujímavé a k divákom sa správajú ako k malým deťom. ,,Křesťanská akademie mladých" - toto z Vás urobí ateistu! 0/10

Tajemná paní Pollifaxová (1999) (TV film)

Nezaujímavý film a pre mňa s nezaujímavým príbehom. Angela Lansbury a jej český dabing je strašný ako vždy a je nesmierne nesympatická! Toto bol omyl pozerať. Lansbury patrí už do starého železa, po vražde, čo napísala sa mala vysrať na herectvo! 2/10