Beethoven 4 (2001) odpad!

Až mi bolo ľúto toho psa!

A.T.O.M (2005) (seriál)

Škoda, že tuto na čsfd je dosť malé hodnotenie a kvôli tomu si to veľa ľudí nepozrie. Ale musím priznať, že tento animák má plno dobrých hlášok, originálnych misíí, akcie a je to fakt dobré na zahnanie nudy;-)

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

Neskutočne úžasný Spongebob, len škoda, že tých gagov tam nebolo viac, to ma mrzí na tom najviac. Inak je tento animovaný filmík fakt super.

Svět zítřka (2004)

Bohužiaľ mi to prišlo ako veľká hovadina...

Pan Magor (1997) odpad!

Veľmi zlý film od Leslieho Nielsena...

Velká ryba (2003)

"Já takhle nezemřu!" Môj obľúbenec Tim Burton sa s nami opäť hrá a tentoraz vo Veľkom! Absolútne skvelý príbeh, ktorý ma nechal sedieť a pozerať do poslednej minúty filmu. Ukazuje nám svoju fantáziu prevednú do filmu - žeby si predstavoval svoju budúcnosť ako hovorí synovi a siamských dvojčatách, prepadnutí banky, svojom aute na strome, zabudnutú lásku, prácu v cirkuse alebo proste to, ako sa narodil? Bude to naozaj realita, či len spomienky z natáčania? To sa dá zistiť, len keď si pozriete ďaľší z mojich obľúbených filmov od majstre Tima Burtona! 10/10

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Síce som to videl iba v angličtine, ale musím priznať, že je to veľmi vtipný animák, ktorý ku koncu hrá aj na city. Dávam **** aneb škrečok rulezzzz!