Otec (2020)

Klobouček mistře Hopkinsi, klobouček ! Stáří umí být nedůstojné a bolestivé pro nejbližší rodinu....

Poslední závod (2022)

Závodění ve výstroji tehdejší doby, se dá považovat za bláznovství. Tihle nadšenci mají můj obdiv. Jako pocta jejich památce OK. Jinak ale film nemá čím zaujmout, napnout nebo ohromit. 65%

Na západní frontě klid (2022)

Vizuálně velmi silný válečný film. Útok za útokem rozcupuje nadšení do boje mlaďounkých branců , stejně jako pásy prvních tanků drtí jejich vyděšená těla.Slušná řezničina a totální zmar mladých životů ve válce, kde se mrhalo miliony životů za úspěchy v podobě postupu a následném stažení fronty o pár stovek metrů.80%

Promlčeno (2022)

Nadprůměr poslední doby v českých vodách. Uvěřitelné a dobré výkony herců. 65%

Mělčiny (2016)

Blake Lively kost jak zmrd + ta pláž je fakt nádherná.

Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona (2009) (TV film)

Černý kluk v Americe , který se prosadí na vrchol svého oboru, přestože podmínky k tomu měl ty nejtěžší. Mnohokrát viděné téma v tomto případě ne až tak rasistické jak jsem si na začátku filmu myslel, že to bude. 65%

Nikdo (2021)

Chvíli jsem si myslel že to je od Guye Ritchieho. Příjemná jednohubka s vtipnými momenty. 65%

Pelé (2021)

Pro mě je společně s Usainem Boltem největším sportovcem všech dob. Na pozadí střídání státních zřízení a režimů se odehrál příběh dobře vychovaného, skromného a usměvavého kluka ze slumu. Narozdíl od dokument o Maradonovi se v Pelého soukromí moc neštouralo a stačila tak věta, že mu věrnost moc nešla a má několik mimomanželských dětí.Navždy králem 💓

Severní Marseilles (2020)

Sračky které řeší každý den policisté v některých francouzských městech jsou šílené. Bohužel film se mě moc nedotknul a nevtáhl mě do děje. Shánění trávy po gramech mi přišel jako úlet. 60%