Maik22

Keram Ňodžok

Česko

1 2 3 následující >>
    • 16.10.2013  21:39

Viděli jste Sinister ? Nebo alespoň něco tomu podobného? Tak tohle je zase o větší kousek lepší thriller. Ač si říkám, jak je to možné, že mě démoni a tajemné zvuky zase takhle dostali. Možná může za to i samotný James Wan, který svým přibývajícím věkem získává na čím dál větší kvalitě. Pokud to však půjde takovým tempem a směrem, tak je klidně možné, že mě za 10 let při shlédnutí podobného snímku chytne infarkt.

• 16.10.2013  21:24
    Gravitace (2013)

Několikrát zde napsáno - neskutečný - fenomenální zážitek. Navíc, ti, kteří neprohloupili a zašli na 3Déčko, museli vytéct jako já. Podle mne naprosto best trojrozměrný snímek, který na světě existuje. I toho slavného Avatara strčila "Gravitace" přehledem do kapsy. Myšleno jak jinak než ve 3D efektech. A nebojím se to vykřiknout do světa !!! Trailer mnohým napověděl oč asi půjde - o průser v mimozemským světě, který my lidé nemáme úplně tak zvládnutý. Bohužel, jak už to tak bývá, prvních 5 minut příběhu bylo zahrnuto v již zmiňovaném traileru a vy si pohráváte s myšlenkou, sakra o čem ten film dalších 85 minut bude? Napadají vás různé složité varianty příběhu, ale ta nejjednodušší vás úplně míjí jako policejní Passaty na naší slavné D1. Naštěstí klobouk dolů před Cuarónem, který toto velkolepé dílo dotáhl do bezchybného a vzrušujícího konce. Gravity vyznačuji jako nejvyšší špičku současných 3D snímku. Hodnocení: 90%

• 8.10.2013  22:46
    Drsňačky (2013)

Pár vtipných hlášek či scén v této drsňácké "komedii" a pohledná Sandra Bullock mě možná donutili se dokoukat až na úplný konec. Sám však tomu nemohu do teď uvěřit. Celkové shrnutí - jedná velká nuda a po shlédnutí kino-upoutávky velké zklamání.

• 17.7.2013  07:36
    Práskač (2013)

Ne,ne,ne takhle NE! Všechno špatně. 45% - Drsňák Dwayne měl prostě jít do průměrného akčního filmu, postřílet a pobít půlku kokainové mafie a bylo by hotovo. Zábava, napětí, akce a možná i trochu srandy. Bohužel role šla úplně jiným směrem. Uplakaný a starostlivý otec, kvůli synovi, který jakože nechtíc obchodoval s drogami..?? Tohle tenhle vazbič nemůže myslet vážně. Sám přece musí vědět, že mu takové role nemohou prospívat a nikdy ani nebudou! A jestli už, tak scénář se mohl upínat jiným směrem a Dwayne alespoň mohl "milovaného syna" pomstít a sám postřílet půlku mafie, to by mne bavilo asi více a hodnotil bych určitě jinak.

• 29.6.2013  08:33
    Nitro Circus (2012)

Tak tihle "típci" a jejich kaskaderské kousky mě vážně pobavili. Dokonce musím říct, že jsem se bavil ještě více než koukání na Johnnyho Knoxvilla a jeho Jackass. Chrozně rád bych tuhle show chtěl viděl na živo, takže tiše budu doufat, že dorazí i někdy k nám do republiky. Zážitek to musí být fantastický.

• 26.6.2013  06:31

Říkám si, jestli vůbec žiji v civilizovaném a normálním světě, ale nejspíše ne, když je vůbec něco takového možného. Tolik utrpení, kvůli zasranýmu večírku bohatých a mocných vládců světa. Je mi z toho na blití. Nemohu uvěřit, co je člověk všechno udělat a čeho všeho se dopustit. Natočit toto masochistické, či hyenistické dílo muselo dát režisérovi D. Vicarimu hodně zabrat, zvláště po všech těch zjištěných podrobnostech, které sám viděl a četl. I jako divák musíte mít silnou náturu. Snímek Diaz není pro všechny, na psychice vám to rozhodně nepřidá, spíše se ujistíte, že život na tomto světě není žádná jednoduchá procházka. A propo..kulka do hlavy všem zmrdům a hned se bude ve světě dýchal o něco líp.

• 25.6.2013  06:41

Po shlédnutí všech tří dílů a upoutávky na na čtyřku, jsem se docela těšil na další várku "paranormality". Nevím však proč se cítím zklamán, ale vysvětlení je jednoduché. Jak jsem již psal, předchozí 3 díly jsem již viděl a čtvrtý, který se opět odehrával v baráku nemohl nic nového nabídnout. Co si budu nalhávat, zde již není co "strašidelného" vymýšlet. Po "dvojce" je tento díl snad ještě horší - takový výkřik do tmy. Celou dobu vás svírá nuda, čekáte na nějakou akci, která se dostaví cca co 10 minut a to v podobě zvuku a stínu. Což naplat, ale tato záhadná série paranormality, čarodějnic, strašení by se měla nadobro uzavřít.

• 16.1.2013  06:29
    Bídníci (2012)

I přesto, že muzikálům neholduji, odhodlal jsem se do kina na tento. Pěkné, opravdu pěkné, ale proč toho zpěvu je tak hodně? Sem tam by se pár slov či dialogů prohodit mohlo. Po hodině sledování jsem toho zpívání měl až,až... Navíc herecký, pardón, pěvecký výkon Russella Crowna byl bohužel více než žalostný. Naopak musím vyzdvihnout pěvecké výkony Hugha Jackmana a Anne Hathaway. Dalo by se říct maličkosti, nicméně tyhle maličkosti se mi "utnuly v hlavě" a pokazily celkový dojem dramatického muzikálu.

• 20.11.2012  11:43
    Sinister (2012)

Musím říct, že v letošním roce nejlepší thriller, který jsem viděl. Nebál bych se ani říct, že v poslední delší době opravdu nejlepší filmová "hororovka". Hodně jsem přemýšlel kolik hvězdiček přiřadit, ale nakonec jsem se rozhodl pro lepší 5 a tedy dávám plný počet bodů. Ano, po shlédnutí traileru si někteří z Vás řeknou...nuda. Americká nudná klasika, která nemůže ničím překvapit. A věřte, že může... sám jsem se divil, že jsem si nenadělal do kalhot. Originální zvukové zpracování, děj Vás do extrémně nechutné atmosféry vláká velice rychle a snadno, mnohdy budete mít někdy nutkání se raději nekoukat.... ale o tom to vše je!!!

• 26.8.2012  10:40
    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)

Jsem z Ostravka a tomuhle "úplně masakru největšímu" rozumím. Tenhle ten sympatickej "típos" si na nic nehraje a vaří dobře, jednoduše, bez jakýchkoliv cizích názvů potravin, které mnohdy nelze v obchodě ani nalézt. Prostě pro mne "ostravský" Pohleirch. Držím mu palce do dalšího natáčení a vytunění :).

• 12.8.2012  21:31
    Forrest Gump (1994)

Nevím čím mě tak moc Forrest Gump nadchnul, ale cítím z něho sílu, pohodu a lehkost. Musím říct , že pokud bych viděl Forresta každý měsíc, neokoukal by se mi. Pokaždé si všimnu nových věcí a pokaždé mě dokáže pobavit. Není to jenom o Gumpovi, ale i Bubbovi a jeho krevetách a poručíkovi Taylorovi :). Soudtrack: *****

• 12.8.2012  21:19

Margaret Thatcher - Železná lady alias Iron Lady, díky své nekompromisnosti a rozhodnosti. Meryl Streep nezklamala a určitě se vcítila do role velice rychle a nekompromisně. Roli Margaret zahrála více než výborně, tak jak to umí jenom Meryl, nicméně to je vše. Myslím si, že strategie natáčení "Iron Lady" byla zvolena hodně špatně. Již od samého začátku jsem se ve filmu ztrácel, některé scény byly mnohdy byly hodně nudné a mé oči tak upadaly do hlubokého spánku. Kladu si otázku, zda-li bych tento snímek shlédnul, pokud by v něm nebyla Meryl Streep?

• 8.8.2012  22:15

Snímek určený nejspíše pro mládež trávicí svůj veškerý život na facebooku a nebo před zrcadlem. Filmy tohoto typu jsou pro mne naprosto kompletní zkázou americké kinematografie. Děj předem předvídatelný, napětí žádné, tragické výkony hlavních představitelů a další oblbující americké romance. 10% za nápad natočit robotí zápasy...nebo spíše "zkopírovat a oplechovat" Rockyho ???

• 6.1.2012  19:55
    Super 8 (2011)

Velice nenápadný film, pro mne až s velikým překvapením. Po shlédnutí traileru v kině jsem si o tomhle filmu udělal svůj obrázek - nuda a blbost, která se již ve filmovým světě objevila několikrát. Nicméně to jsem ještě netušil, že úplně první trailer byl vytvořen těsně před natáčením filmu a většina záběru ani nebyla ve filmu použita. Snímek "Super 8" zanechal ve mně velice dobrý dojem, sic závěr byl pro mne nudný, příliš romantický (promiňte holky) , prostě ta stará klasika ( režisér J.J. Abrams snad z ničeho nic "vyzkratoval"). Musím však podotknout, že závěr snímku bylo jediné negativum. Celý příběh vás však vtáhne velice rychle do děje a vy se od filmu né a né odtrhnout. Jste-li fanoušci filmu District 9, tak vám vřele můžu doporučit i toto sci-fi.

• 5.1.2012  20:08
    Šmoulové (2011)

Kde se hrabou tihle (američtí) Šmoulové na ty originální animované z Belgie. Nevím zda li příběh na mě působil až tak rodinně, jak se udává. Odehrávající scénky mezi vražednými zabijáky ve věznici, ženské narůstající prsa a zpevňující zadek....a mnoho dalších malých scének, které mě zaskočily. Tohle bych snad mým "potencionálním" dětem raději nepustil! Pro mne velký průšvih!

• 4.1.2012  11:45
    Drive (2011)

SoundTrack: ***** Kamera: ***** Herecké obsazení:*****

• 3.1.2012  22:19
    50/50 (2011)

Film dle skutečné události. Jak skvělé "zfilmování" krutého boje s rakovinou. Jsem rád že za parťáka nemocného Adama (Joseph Gordon-Levitt) byl vybrán právě Seth Rogen. Dokázal vkusně odlehčit závažnost filmu, jinak by mi snad slza ukápla!

• 12.12.2011  19:39
    Warrior (2011)

Nejlepší film tohoto roku a možná se nebojím říct, že i posledních let. Kdybych mohl, dám tomu 10*.

• 8.12.2011  15:04
    Moneyball (2011)

Víte něco o hře baseball? Znáte pravidla? A má cenu vůbec chodit na tento baseballový snímek, o kterým nevím vůbec nic (snad jen to, že je to americký národní sport)? Mám na to jednoduchou odpověď: Ano, má! A to z více důvodů. Jeden z nich je Brad Pitt. Tento člověk svým věkem je čím dál více zralejší a jak již je tady jednou napsáno, on sám zraje jako víno. Snad neexistuje role, do které by se nedokázal vcítit a zahrát ji tak, jako by to sám prožil. Další důvod proč tento snímek zhlédnout je samotné sportovní drama a réžie. Strategie hry, která byla zde zvolena (sestavení týmu pomocí počítačové statistické analýzy), je až dech-beroucí. Je až neuvěřitelné, že něco takového bylo a je v současném finančním světě možného. Moneyball vřele doporučuji a dávám 80% (****)

• 7.12.2011  18:41

Neskutečně úžasný audiovizuální zážitek. Lituji jen toho, že jsem nezabrouzdal na toto high-tech dobrodružství do kina. Hudba: Daft Punk -> *****

• 4.12.2011  13:09
    Dexter (TV seriál) (2006)

Kam se hrabou kriminálky (Miami,New York,atd.). Nádherná ukázka toho, jak se má točit seriál. Dexter Morgan se vám totiž zaryje hodně hluboko pod kůži a jen tak z ní nevyleze.

• 4.12.2011  12:58
    Skyline (2010)

Nuda,nuda,nuda a opět zase nuda. "Ufouni" napadli zemi a to již po několikáté. Film naprosto bez nápadu a napětí. Nejde zde nic pochválit, snad jen pár efektů, které jsou docela zajimavé. BOhužel, tomuhle filmu by nepomohlo ani nějaké slavnější jméno.

• 4.12.2011  12:58

Tahle "rodinná" sága snad neskončí! Ti z Vás, co očekávali, že dojde ve trojce k nějakému "zpětnému" vysvětlení o jako paranormální sílu se jedná...máte smůlu. Prostě a jednoduše, film byl opět zaměřen na "paranormální" jevy, dokonce se i v samém závěru objevily čarodějky, což byla pro mne taková menší třešnička na dortu. Nicméně pokud se chcete bát,určitě vhodný film pro Vás. Preferuji spíše kino než doma, ale to už je pouze na Vás. Teď se jenom těšit na 4, která podle mne tady do dvou let bude!

• 4.12.2011  12:57

Neskutečná dobrodružná dávka skvěle vypracovaného 3D animovaného filmu. Nebál bych se říct, že v tomto roce snad nejlepší animovaný film roku. Děj napínavě akční, který Vás nenechá ani na chvíli v klidu. Podle všeho, by se měl natáčet další díl, který by měl být režírován dalším skvělým "rejžou" Peter Jacksonem.

• 4.12.2011  12:56

Jakož to příznivce této opičí ságy mě toto dílo nijak neoslovilo a ani nijak neosilnilo. Děj filmu pro mne byl až moc nudný, hodně se zde hrálo na city a bez jakéhokoliv nápadu. Stále jsem měl nutkání čekat na nějaké vyvrcholení, které by děj tohoto díla nakopl.Bohužel, nestalo se tak. Co však nemůžu vytknout je technologie a efekty, které byly v tomto filmu použity.

• 4.12.2011  12:56

Na filmy tohoto typu do kin moc nechodím, nicméně u vracejícího Johnyho Englishe jsem musel udělat vyjímku. Už jen kvůli traileru, na který jsem náhodně natrefil. A nakonec jsem nelitoval. Skvělá komedie v čele s Rowanem Atkinson. Nepamatuji,kdy jsem se naposledy takhle smál a bavil po celé délce filmu. Rozhodně tento díl předčil jeničku a za to má u mě plný počet bodů - 100%.

1 2 3 následující >>