Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Důstojný prequel. Už to neni tak epické, jak jsme byli zvyklí z PP, ale pořád baví. Gandalf, hudba a prostředí nostalgická:) Komu se líbil PP, tak ho toto nemůže zklamat.

Kdo hulí, ten umí (2001)

jak název napoví, nejedná se o sofistikovanou komedii:D je to extrémně zábavný a vzbuzuje to v člověku chuťe na démony " rozjetej mejdan, pivo už v předsíni"

Con Air (1997)

od té doby, kdy letadlo přistálo v té poušti, to už byl jen přehled nelogické akce a špatné kamery

L. A. - Přísně tajné (1997)

na 5* to prostě není :-) usual suspects je mnohem lepší a ten Spacey zde hraje druhé housle. Guy Pearce je nejlepší :)

Princ a pruďas (2011)

Neseděl mi tam akorát Damian Lewis, kterýho zbožňuju od band of brothers, jinak to byla skvělá zábava, mnoho vtipných scén, které se předtím v žádné jiné komedii neobjevily, originalita :)

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Stárnoucí Jim Carrey s nestárnoucími schopnostmi :) skvěle fungující rodinný film pro milovníky zvířat :) 3 a půl *

Pařba v Bangkoku (2011)

nostalgická jízda která mnoho od prvního dílu neztratila :P

Útěk ze Sibiře (2010)

něco mezi *** a **** :) výprava pěkná, a konec byl celkem dojemnej :) protikomunistickej filmeček

Mariňák (2005)

A ta akce mi tam prostě chyběla ! :P jinak skvěle vykreslený prostředí a situace, dobře natočené drama

Útěk do divočiny (2007)

ohromně rozporuplný :X nemůžu si pomoct, nápad byl skvělý, časová linie výborně vymyšlená, magic bus .. ale něco tomu chybělo, hlavní hrdina si mě nezískal .. každopádně něco sem s z tohoto podivného filmu odnesl