Dylan Moran: Yeah, Yeah (2011)

viděno naživo v Praze, bomba to byla :)) smál jsem se od začátku do konce

Elysium (2013)

Opět scifi s poměrně novým nápadem, super hereckým obsazením, a už od začátku se skvěle vykreslenou atmosférou , 3,5*

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Je to divné, kreslená verze byla asi 100x lepší .. Scott umí velkolepé scény, ale to bylo tak vše, bylo to nepřehledné, dialogy špatné, herecké výkony dost podivné, ta scéna když překračují moře je odfláknutá nejvíce. 60% a o mám tyhle filmy vždycky rád

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Když vidím to hodnocení tak si říkám, že jsem asi jinej :D Nevim proč, ale tahle skupinka se super schopnostna mě strasně baví.

Firefly (2002) (seriál)

Snad nejpohodovější seriál se skvělou hudbou a kapitánem Reynoldsem :) // ještě tak 3 série by se vešly bez úpadku kvality jsem přesvědčen :)

Forrest Gump (1994)

Zajímavosti: Když Forrest mluví k hipíkům ve Washingtonu, jeho mikrofon je vypnut, když se ho ptají, aby jim řekl něco o válce ve Vietnamu. Podle Toma Hankse řekl toto: "Sometimes when people go to Vietnam, they go home to their mommas without any legs. Sometimes they don’t go home at all. That’s a bad thing. That’s all I have to say about that." 100%

Frajeři ve Vegas (2013)

Chvílema dost sentimentální, dalo se z toho dostat určitě víc :) každopádně neurazí, semtam pobaví. Takovej napohodu filmek