• Krátkometrážní

Kouzelníci z Waverly (2007) (seriál) odpad!

Jeden z těch horších kousků. I když jeden z těch oblíbenějších.

Kameňák 3 (2005) odpad!

Nejlepší anebo nejhorší díl troškovy triNElogie? A není to jedno?

Kameňák 2 (2004) odpad!

Opakovaný odpad zůstává odpadem.

Team America: Světovej policajt (2004) odpad!

Ale no tak... kam jste všichni dali vkus? Když jsem slyšel, že je to horší než South Park, zmocnila se mě hned naděje, že to nebude tak pitomý a nekoukatelný. Ale to sem se šeredně mejlil. Ono to je vážně horší než SP... nechutný a nevkusný je to stejně, ale TA ani nemá nápad. Má to být komedie? Že se nesměju. Nebo to je varování před americkým zvykem srát se všude kam nepatřej a zároveň zesměšnění American dreamu ve všech pitomejch filmech? Pak to zvolilo poněkud debilní formu i obsah. A jestli je to karikatura, pak jde o pěkně pokřivenou karikaturu sebe sama. Dal jsem tomu hodinu. A musím říct, že šlo o bolestnejch 60 minut, kdy sem se nezasmál, neviděl sem jedinou pořádnou myšlenku a při scénkách s Kim Čongem mi vystřelovalo střídavě pravý a levý obočí do takový vejšky, že se bálo sejít zpět dolů. Blijící loutka byla vrchol. A to říká někdo, komu se líbí Grindhouse a TROMA.

Kameňák (2003) odpad!

Na tohle můžou naletět jen Češi. Ani v USA by to nezabodovalo.

10 000 př. n. l. (2008) odpad!

Nejhorší a nejdebilnější emmerichovina. A to asi mluví za vše.

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Několikanásobný obhájce titulu Trapnost roku. Děkujeme Disney Chanelu za opravdu humorný přínos a gratulujeme zesnulému panu Waltovi k tomu, jak se z jeho studia stala největší továrna na nezasloužený prachy. Občas si říkám, jestli to nevytvořili emzáci, aby nám vymyli mozky. Ne, odpad není póza, odpad je realita.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Každý s každým seriál? V malé Kamenici je to jak v králíkárně. A stejně se tam mají skoro všichni rádi. PS: Nevíte někdo, kde k tomu seženu soundtrack? :-) /// Hele, ale teď jsem viděl zase pár dílů a přijde mi, že se to zvedá. Banda scénáristů, co to teď píše, se asi rozhodla, že to změní na parodii. A povedlo se, protože tohle je blbý až ad absurdum (jako ještě víc, než prvních 1000 dílů, takže je to dohnaný ad ad ad ad ad absurdum nebo tak něco). No a nejvtipnější na tom je, že si toho pacienti u televizních obrazovek nevšimli.

Mickeyho klubík (2006) (seriál) odpad!

Proč, ptám se propasti nazvané Amerika, proč jen že to všichni převádějí ručně kreslené legendy do hnusné počítačové animace? Pro prachy zní z propasti odpověď. Pro prachy, pro prachy, pro prachy ... doznívá mi výsměšně v uších.