• Krátkometrážní

LazyTown (2004) (seriál) odpad!

Debilní postavičky, debilní stylizace, pedofilní sportovec (debil) s debilním knírkem. Co dodat? Snad jen, že je to fakt debilní věc.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Hlavní hnusy: Leoš Mareš, Zdeněk Troška, trapáci, co se předvádějí, trapáci, co si myslí, že mají talent, vysílání/vysírání pětkrát týdně, odpočítávání spuštění v pravém horním rohu obrazovky, ale to nejhorší, kvůli jejich debilnímu protažení prvního dílu jsem šel spát místo toho, abych se kouknul na Vyjednavače. Oprava... vysírání už jen dvakrát týdně.

Jeptišky (2017)

WHAT THE ACTUAL FUCK!? Nechápu, jak něco může být tak hrozná, nevkusná a nudná sračka a zároveň (zcela úmyslně) tak geniální. Na škále od odpadu po 4* si fakt nedokážu vybrat.

Berlin Live Series 3: Blondie (2017) (koncert)

No, Debbie už to fakt nezvládá vyzpívat a krom toho je na tomto záznamu ten zpěv dost utopený. Zajímalo by mě, jaké to bylo naživo, ze záznamu ale bída... a přitom jako studiovka není Polinator vůbec špatný (i když ani nic extra).

Úplně debilní zprávy (2018) (pořad)

Víděl jsem jeden díl a kupodivu mě to dost rozesmálo. Dobrá nekorektní satira, i když maličko prvoplánová.

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

Předlohu moc nemusím. Je dobrá, ale podle mého napsal pan Dick lepší kousky. Seriál se od knihy docela odchyluje, ale protože jsem viděl jen díl a půl, hodnotit nemůžu. Každopádně to vypadá zajímavě a pokud někdy budu mít dlouhou chvíli, dám seriálu šanci.

Žrouti (2016) (seriál)

Hannibal Lecter vs. Míra Hruškovice. To je fakt něco.

Chcete být milionářem? (2016) (pořad)

Není to špatné. Vašut kupodivu ujde, i když bych nikdy neřekl, že zrovna jemu sedne moderování Milionáře. Otázky se nám maličko zjednodušily, ale pořád cílí na univerzální znalosti z různých oborů. Takže zvažuju, že se přihlásím a doufám, že mě nevylejou na otázce za 10 000, která jak vidno obsahuje povinnou reklamu na nějaký (většinou sračkoidní) produkt TV Nova...