Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Nedobrodružná slátanina, která mě přiměla tak akorát k zívání a 15 minut před koncem k vypnutí. 1 hvězda za ten kopec blbostí, které se jen tak nevidí.

Box (2009)

Tajemno ve filmech mám rád. Mám rád záhady, náznaky, "náhody", které do sebe časem zapadají. Ale tohle ne. Krabička, kterou zmáčkneš a někdo umře (a vy dostanete spoustu prachů) e na začátku filmu zdá jako dobrý nápad. Podivnosti se vrší, ale nic se nakonec nerozmotá a jakýkoliv motiv kohokoliv ztrácí smysl. Testování lidstva Marťany pomocí tlačítka? Proč? 3 brány? K čemu? Ovládání lidí? Proč? Na konci je jasné, že a) zmáčknutí tlačítka s úmrtím někoho nijak nesouvisí, protože lidé umírají tak jako tak nebo b) zmáčknou tlačítko vlastně musíte, protože někdo musí umřít = nemáte na výběr. Suma sumárum - chvílemi napínavé, ale scénář stál za kompletně prd. Škoda, námět nebyl špatný

Mrňousci (2006) (seriál)

Spíš silné 3, ale nakonec dám 4. Protože je to skvělý nápad, skvělá grafika a spousta vtípků. Moje dvouletá dcera se výborně bavila a já jsem moc rád, že se točí i jiné filmečky než ta sposta blbostí, které se dětem běžně servírují. Pravdou ovšem taky je, že jsem se docela často nudil - jednotlivé příběhy byly často až příliš "minimalistické". Ale to nevadí, vřele doporučuji!

Nirvana (1997) odpad!

Vypnul jsem to po 10 minutách. Virus byl příliš krutý.

Avatar (2009) odpad!

Z kina jsem odcházel znechucený jak nikdy v životě. Bez nadsázky.

Hanebný pancharti (2009)

Filmové počiny QT mi připomínají díla tzv. moderních umělců. I tento QT film má "neotřelý" děj plněný tarantininovým humorem (u kterého se však nesměji, neb není čemu), "originálními" zvraty a zápletkou. Pokud máte rádi "kultovní" filmy od QT a plátno zacákané barvami, které tam v spontánně vymačkala opice, považujete za umění, bude se vám i tento film líbit. Abych jen nekydal hnůj: hvězda za techniku + dvě za herecké výkony.

G. I. Joe (2009) odpad!

U mě propadák - proč? Stupidózní příběh, opravdu blbé hlášky, přehlídka trapného "hrdinství" naroubovaná na nesmyslné scény, kostrbaté efekty, nuna, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda.

Osmiletá anorektička (2008)

Dokument jsem neviděl, ale už jen to téma mě dokáže "zvednout ze židle". Tomu říkám léčba - ležím na posteli a celej svět se kolem mě točí. Já bych o léku věděl - jmenuje se "Práce". A konečně... nechceš jíst? Tak nejez, spousta jiných má hlad.

Ong-Bak 2 (2005)

Že příběh nestojí za nic...dobrá. Že herecké výkony nestojí za nic....ok. Ale že souboje jsou (oproti jedničce) hrůza hrůz to se nedá překousnout. Tony umí - to bezesporu. Ale tady to neukázal. Takový moderní Americký ninja po thajsku.