Kiw

Kiw

4 body

• 28.2.2014  13:26
    NON-STOP (2014)

Až vyrostu, chci být Liam Neeson!

• 16.1.2014  02:18

Nepamatuju si kdy naposledy 180 minut trvalo tak dlouho. Moc dlouhý, moc uřvaný, málo zábavný, málo lítajících trpaslíků Ale Leo a Martin umí, takže to není sračka.

• 11.12.2013  13:42

Akčnější, zábavnější a rychleji uteče než první díl. Ale pořád je tam cítit to natahování a oddalování aby to vystačilo na tři filmy. A Legolas rozhodně nejlepší postava!

• 24.8.2013  01:02
    Kick-Ass 2 (2013)

Tvůrci se asi snažili být uplně jiní než první díl a to se jim taky povedlo. Blití a sraní opravdu nenaplňuje mou představu zábavy. Akční scény jak z generátoru akčních scén plus nepřehledná kamera. Logika postav jak z dětské omalovánky. Nechutný film. Dvě hvězdy za pár vtípků a výborného strýčka Ralpha.

• 26.7.2013  21:33
    Wolverine (2013)

Nedokážu popsat proč se mi Wolverine tak líbí. Je to přesně takový ten pocit, kdy se vám prostě film líbí i když nutně nemusí být objektivně nejlepší. Úvodní scéna je skvěle děsivá, bitka na vlaku je úžasně zábavná. Celý film byl pro mě zábavou. Není to íránské drama, nemá to hloubku ani přesah. Je to zábava u které nemusíte poslat mozek ven ze sálu. Pro všechny komu se to nelíbí: Why do you hate fun?

• 27.5.2013  20:39

Kdyby se film jmenoval Gatsby a neviděl bych trailer, byl bych opravdu spokojený. Ale příslib názvu Velký Gatsby a lesk a majestátnost a energie vyzařující z traileru vypadá jako by byl na jiný film. Po shlédnutí se mi rozležel v hlavě a chtěl bych ho vidět znovu, ale není natolik dobrý abych ho chtěl vidět znovu v kině, natož ve 3D, které tam bylo asi jenom kvůli třem záběrům. Odnesl jsem si ale ponaučení: když jste bohatí život je super, dokud se chováte jak se od bohatého očekává. Závěr: Chci být jako Gatsby!

• 18.4.2013  10:13
    Nevědomí (2013)

Chtěl jsem dát pět, ale nudná romantická linie mi v tom zabránila. Ze začátku jsem si liboval v nádherném prostředí, futuristické, ale přitom "realistické" technologii a ty zvuky! Bohužel trailer prozrazuje hodně moc a než se dostaneme k tomu, co už víme z traileru, popřípadě obsazení, trvá strašně dlouho a není to ani zajímavé. A Olga Kurylenko vypadá jako Joseph Gordon-Levitt. Mohlo to být uplně boží, stačilo by méně natahování romantickými vložkami a více chytré akce, technofičurek a Morgana Freemana! ---- *Spoiler* Mnohem více by se mi líbilo kdyby se více řešil Jackův život s Victorií, přece jenom spolu pět let žili, a taky třeba co se stalo se všema zvířatama? To na celé zemi žije už jenom pes a kapr? Prostě více řešení situace, než nekonečné opakování, že Tom a Olga spolu byli na mrakáči na vejlet a jsou osudově zamilovaní. Abych to zkrátil, chtěl bych aby film řešil post-apo Zemi a osud lidstva, než osud jednoho manželského páru.

• 28.3.2013  01:59
    Hostitel (2013)

Romantický příběh odehrávající se v Deus Ex Jeskyni. Sci-fi je jen zástěrka. A taky jsem nepochopil jestli to byla tak strašně sofistikovaná kritika lidstva a nebo nás Duše v těle Stephenie Meyerové připravuje na invazi.

• 21.3.2013  00:28
    Mama (2013)

Sakra strašidelné. Ale čím víc strašení bylo, tím méně to bylo strašidelné. Příběh poutavý a napínavý, ale čekal jsem, že ho tam bude víc, než scén, kdy jde někdo pomalu po chodbě a hudba nám prozrazuje, že tam asi uvidíme něco, čeho se máme leknout. A ty holky jsou děsivé samy o sobě, možná bych raději viděl film o tom samém, ale bez Mamy.

• 6.3.2013  18:13

Zklamání. Čekal jsem více "žití společně" a méně "stáří je nahovno a pokud jste nemocní tak ještě víc". Nejvíc jsem se bavil skutečností, že mladíkovi vyčítají německý původ a hraje ho Daniel Brühl - Fredrick Zoller, supernácek z Hanebných Panchartů, a to je asi špatně.

• 21.2.2013  20:33

taková ztracená příležitost! mohla to být boží akce/kritika amerického ("civilizovaného") způsobu života a je to jenom ucházející akce nacpaná klišé nesympatický hlavní hrdina je napřesdržku a stejně tak nelogické chování, které je i na akční film opravdu strašné, asi by si nemohli zachovat tu správnou přístupnost, kdyby ukázali to řešení, které by bylo v každém jiném akčňáku. každopádně měl jsem na to asi tu správnou náladu a velice se mi zamlouvalo pojetí jedné smrti, takže tak.

• 14.2.2013  02:00

Rozhodně to není Twilight a proto to nebude mít takový úspěch. Docela to připomíná seriál True Blood, jak jižanským prostředím, tak různým neobvyklým děním ve vidlákově. Ideální film, který si užijou jak holky tak kluci. Samozřejmě, že to dopadne tak jak si všichni myslíme už od plakátu, ale je zajímavé pozorovat cestu jak k tomu dospějí a docela se těším na další díl.

• 1.2.2013  22:07

Tento film je opakem fyziky a logiky, ale pokud přehlédneme to nesmyslné snažení vysvětlit jejich situaci věděcky, tak je to nádherná podívaná, dokonce i to 3D mi tolik nevadilo. Příběh je klasický: kluk potká holku, nemůžou být spolu, ale láska si najde cestu. Není to nic světoborného, ale pokud je tento příběh hnací motor pro střídání nádherných scén, tak proč ne. Nejvíc mi ale asi vadilo to, že v závěrečné scéně je načrtnuto něco bych viděl raději než celý to dění předtím, ale co už, třeba to dost vydělá a udělají dvojku. Nebo radši ne.

• 1.2.2013  21:59

Smál jsem se. Smál jsem se hodně. Víc než je obvyklé. Ne, snad protože to bylo vrcholné dílo umění komedie, ale protože mě bavilo vidět tyto dobré a vynikající herce co všechno jsou ochotní udělat a velice by mě zajímalo jestli dostali tolik prachů a nebo si to prostě užívali. Samozřejmě je to hloupé a sprosté. Ale jako jednorázová odreagovačka to na mě hodně zapůsobilo. Vidět znova to rozhodně nechci, ne protože se mi to nelíbilo, ale protože podruhé tenhle humor prostě nefunguje. V porovnání s jinými filmy je to samozřejmě sračka, ale samo o sobě to na ty čtyři hvězdy vidím. Ale nikomu to nedoporučuju a chtěl bych vědět podle čeho se ty dvě starší paní co na to šly a po deseti minutách odešly, rozhodly, že by ten film snad byl pro ně.

• 28.2.2012  10:09

I když se mi takovéhle "artové" filmy většinou nelíbí u tohohle má pozornost byla přikovaná. Neustále se měnící obrazy mi nikdy nepřišli zmatené, ačkoliv je zápletka triviální forma vyprávění z ní dělá záhadnou podívanou u které je vám jasné, že to nijak nedopadne, přistoupíte na tuto hru a vžijete se do hrdinky. Ten zvláštní pocit při závěrečné scéně sem ještě u jiného filmu nezažil.

• 28.2.2012  10:07
    Bůh masakru (2011)

Při sledování jsem měl neskutečnou radost z filmového řemesla. Dokonalý způsob jak převést divadelní hru na plátno. Celý film stojí na hereckých výkonech čtyř lidí a jejich výkony jsem si opravdu užíval a i když se tam řvalo, brečelo a zvracelo, přišlo mi to svým způsobem zvráceně zábavné, jako by to režíroval sám bůh masakru.

• 28.2.2012  10:06

Přednáška převedená na filmové plátno. Dívat se na tento film nebyla "zábava", ale zajímavé a poučné rozhodně ano.

• 28.2.2012  10:06

Úžasná vizuální podívaná, ze které láska k filmu opravdu teče proudem. Jedno z mála 3D, které opravdu fungují a stojí za to si připlatit. Bohužel celkový dojem kazí začátek u kterého jsem se docela dost nudil. A Sacha Baron Cohen je bůh a jeho padouch nepadouch je super.

• 28.2.2012  10:05

V podstatě povídkový film, přičemž jednotlivé příběhy propojuje hlavní hrdina kůň. Jednotlivě by začaly brzo nudit, ale dohromady dávají film, který funguje i když nebyl "explicitně smutný" jak sem čekal, tudíž jsem u něho nebrečel. Nejlepší film roku 2011 to není, ale z nominovaných na Oscara bych sošku dal jemu.