Old Boy (2003)

Oldboye sem asi rok odkládal a kdybych věděl, co mě čeká, odložil bych ho na neurčito. Začátek je ok, ale jak se Daesu vybalí z kufru, je konec všech nadějí. Napětí v podstatě žádný, po dalších dvaceti minutách mi bylo úplně fuk, co za jeho uvězněním je. U tý "bitky" v chodbě sem jenom nevěřícně kroutil hlavou. Bez mučení přiznávám, že tohle sem prostě nedokázal dokoukat, protože bych se asi unudil k smrti. Čekal sem úplně něco jinýho.

Oni žijí! (1988)

Jako malej sem se u toho bál... jako velkej sem se pobavil. Místama nechtěně, třeba když si tam asi 10 minut dávali přes hubu a pak se skamarádili. Carpenter má ale na kontě mnohem lepší kousky.

Operace Eichmann (2018)

Jak jsem si film po traileru představoval, přesně takovej byl. A zrovna takhle tyhle filmy mám rád.

Opravdová kuráž (2010)

Kluci Coenovic mě tentokrát nezklamali. Originál sem neviděl, takže nemůžu srovnávat, ale na remake se kouká velmi dobře. Ale tolik nominací na Oscara? Trošku přehnaný podle mě. Jeff je klasicky nadstandartní (já ho prostě žeru), Matt Damon už trošku míň, před Hailee smekám, protože ve 14 letech zahrát takhle vyzrále, to se jen tak nevidí. Výkřiky "nejlepší western od dob Tance s vlky" přecházim s úsměvem, ale kvalitní western to rozhodně je.

Orel Deváté legie (2011)

Nedával sem tomuhle dílu po první půlhodince moc nadějí, ale pak sem si přivyknul komornějšímu stylu a nenudil sem se. Kromě toho, vizuál mi lahodil oku a hudba taky. Jenom mám neodbytnej pocit, že divoši mluvili něčim hodně podobnym arabštině. 3* a půl

Orel Eddie (2016)

Jako dlouholetý fanda skoků na lyžích hodnotím: 18,0 - 18,5 - 18,5 :-) Kašlu na mraky nepřesností, tenhle film má za účel pobavit a to plní do puntíku. Egerton je výbornej a Jackman by se do budoucna měl víc zaměřit na komediální role, protože mu evidentně sedí. Jamajčani byli sice o chlup lepší, ale tenhle Fish & Chips na sněhu rozhodně nezklamal.

Oui, šéfe! (2012)

Co se to stalo s francouzskou komedií? Já vim, zlatý časy sou v pr...yč. Kolikrát už sem tenhle scénáristickej mustr viděl? V dnešní době je to bohužel zápor, nevidim žádnej smysl, proč to bylo natočený. Na to, že si to řiká komedie, tak sem se od srdce zasmál pouze 3x. Ani Jean Reno to nezachránil, ale to neni jeho chyba. Můj dojem jakž takž zachraňuje překrásné dámské obsazení.

Ozvěny mrtvých (1999)

Duchařinka, která má sice podobnej námět jako 6. smysl, ale neni to na škodu, protože ho slepě nekopíruje. Kevin Bacon tentokrát exceluje, i když ho jinak příliš nemusim. Strašidelnejch pasáží je akorát, sem tam nějaká lekačka, prostě vyváženej poměr s příjemnym zakončením.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013) odpad!

Film eště neskončil, ale já už se teď omlouvám těm dvěma milionům pixelů, že mi to chudinky už skoro dvě hodiny musej zobrazovat. To je tak, když porušim svý předsevzetí - co už se mi podle traileru zdá jako kravina, tak na to nekoukám. Za blbost se holt platí... Jestli eště od někoho uslyšim, že Emmerich točí klišoidní sračky, tak mu doporučim tohle. Guillermo vzal ty nejnemožnější blockbusterový klišé, narval je steroidama, tunil je v garáži a pak je narval do tohohle veledíla. Dokonce i pořadí nechal. Kdo proboha designoval obludky? Desetiletý děti? K tomu idiotský dialogy, herecký výkony raději nekomentovat. Ani přítomnost Rona Perlmana a GlaDOS (mrk mrk) tuhle hovadinu z bahna podprůměrnýho odpadu nedostane. Filmy podobnýho ražení od Asylum jsou proti Pacifický prdelní díře hlubokomyslný umělecký díla.

Pan Holmes (2015)

Příjemná pohodovka, ale jedno podívání postačí.