Válka Bohů (2011)

Pro mě bohužel velké zklamání. Pokud to tady někdo srovnává s "300", tak ani náhodou!!

Ocelová pěst (2011)

Jedním slovem zklamání. Hugh Jackman nebyl špatný, ale role otce?? Myslím, že v tomto případě opravdu ne! Ani ten robot s přitroublím výrazem mi nepřirostl k srdci. 2* dávám za svého 11letého syna, kterýmu se to líbilo.

Automat na lásku (2000)

Jestli čekáte nějakou romantiku, tak na to zapomeňte! Tady jde jen o sex sex a sex.. Zajímavý příběh a vcelku dobré herecké výkony..Slabší 3***

Constantine (2005)

Po dlouhý době jsem si pustila tehle film a názor jsem na něj nezměnila.. Pro mě jednoznačně jeden z nejlepších filmů tohoto žánru. Všichni herci jsou dobří, ale nejlepší Tilda Swinton jako bezpohlavní, zahořklý archanděl Gabriel.

Kamarád taky rád (2011)

Pro mě jednoznačně lepší než Hlavně nezávazně. Justin a Mila vynikající. Parádní oddechovka, nezbývá než vřele doporučit. ****

Dorian Gray (2009)

Colin Firth - skvělej. Jinak se mi tohle porno-pojetí Doriana Graye fakt moc nelíbilo.

Arthur (2011)

Výborná Helen Mirren.. Jinak jako oddechovka to není úplně nejhorší, ale nic víc si od toho fakt neslibujte.

Nejlepší z Brooklynu (2009)

Ach joo, tak nevim jestli mám být ráda, že jsem celý ten film přetrpěla, nebo jestli mám být naštvaná, že jsem přišla o dvě hodiny svýho života. Důkaz toho, že skvělé herecké obsazení ne vždy zaručuje skvělí film. Pro mě slabé 2*..

Pohřben zaživa (2010)

No, když pominu to co tu každý zmiňuje a to je zásoba vzduchu a signál mobilního telefonu, tak mi z toho vychází lepší průměr. Ryan Reynolds je vážně dobrý herec o tom už mě přesvědčil víckrát a v tomhle filmu mi to jen potvrdil. Pravdou je, že to trošku postrádá logiku, ale na to kašlete a užijte si tehhle film od začátku až do konce, protože víckrát už ho asi nebudete chtít vidět, ne proto, že byl byl špatný, ale patří do kategorie filmů "jednou a dost".. Mimochodem konec filmu je sice předvídatelný, ale dobrý a jsem fakt ráda, že to nedopadlo typickým americkým happyendem. "Odpočívej v pokoji, Paule Conroyi!"

Cizinec (2010)

Johnny co jsi mi to udělal???!!! Od svých dvanácti let tě miluju a hltám každý tvůj film, neříkám, že vždycky to byl šlágr, ale tohle.... hrůza!! Udělej pro mě něco a už nikdy netoč žádný film s Angelinou, vy dva spolu ve filmu??? Už nikdy! Ty dvě hvězdičky jsou tak nějak ze soucitu a proto, že ačkoliv Angie nějak zvlášť nemusím, tak tady byla mimořádně sexy.. Shrnula bych to... nuda, nuda, nuda... Pro mě 2* (ale hoooodně slabé)..