Zdrojový kód (2011)

super film, obsadenie mi tiež padlo dobre a dokonca odpustím filmu aj ten happy-end... veľmi slušné 4* pretože mi tento film veľmi dobre padol :)

Obřad (2011)

čakal som kedy to naberie grády, ale je to slabé... sú momenty keby napätie mohlo byť vystupňované až neskutočne vysoko, no tieto sú nevyužité a stále čakáte na niečo čo nepríde a zrazu bum happy end... škoda, malo to veľký potenciál..

Black Books (2000) (seriál)

škoda, že len 18 častí... perfektných, non-stop vtipných častí....

Sucker Punch (2011)

Jeden z najlepších filmov tohto roku, a zároveň jeden z najlepších filmov (resp. mojich obľúbených vôbec)... perfektný film, ktorý sa maximálne vymyká mainstreamu a nezáleží mu na ničom inom, než vypovedať osud dievčat, ktoré sa snažia ujsť... perfektný film, ktorý v dnešnej dobe nepozná obdobu.. 29:6:2011: Po zhliadnutí Extended Cut (17 minút navyše) som ešte viac presvedčený že som filmu udelil správne hodnotenie. (P.S. Johnovi Hammovi momentálne závidím minimálne 2 roky :D)

Payback: Straight Up (2006)

perfekt! film od ktorého som sa tak veľmi nechcel odtrhnúť som už veľmi dlho nevidel..

Pohřben zaživa (2010)

ohromný film.. byť to o 10 minút kratšie, a pár stupňov napínavejšie, ide to na 5.. ale aj tak je to skvelý film, ktorý sa oplatí vidieť..

Mlha (2007)

tak veľmi by som tomu chcel dať 5 hviezdičiek... tá stránka napätia a nervy drásajúcich momentov bola perfektná... tá veriaca kurva ma vytočila tak ako ma v živote žiadna postava do nepríčetnosti nevytočila, čo bolo podľa mňa aj účelom... ale na tú dramatickú stránku som nepadol... a kvázi !najlepší záver aký som kedy videl" sa nekonal a aj keď sa Vám to nebude páčiť, dalo sa to čakať, a neprekvapilo ma to a ani mi nezvlhli oči.. asi mi od darabonta nejak filmy nesedia...

TRON: Legacy 3D (2010)

prvého Trona som nevidel, táto ultra kompjútrová uletenosť mi však učarovala, veľkú úlohu tu zohrala aj skvelá hudba od Daft Punk... nie však na toľko, aby to bolo na 100% pretože to nebol až tak samostatný film... ak by som videl prvý film určite by som sa pri tomto diely posral od šťastia..