Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Horor

Xtremo (2021)

Akcia slušná, ale to nestačí, pre pubertiakov možno, ale veľa násilia a nereálnych fyzikálnych dejov. Obľúbení zaporaci z ramba v zdvihli sledovanosť, no pointa a hodnota nulová. Hviezdy za Barcelonu a zaporakov.

Rozhněvaný muž (2021)

Čakal som na podobný žánrovy kúsok od čias The Town, Jason mi prekvapivo ulahodil. Rýchly spád, konzumovatelna zápletka a fajn hudba i akcia

plakát

Black Space (2020) (TV seriál)

Slušne spracovaný seriál v mikro prostredí Izraela. Ale ano Fauda to nie je, ale pozerať sa to dá. Pekne baby v tom svete hebrejskom, no žiť by som tam nechcel, keď jednooky policajt je tak prísny

Země nomádů (2020)

tak je to hlbsi film, smutny a vesely zaroven, vnasa do zivota dušu a nadej. ale nedam tomu viac ako 3 hviezdy, lebo som pri tom skoro zaspal, hlboke filmy na zamyslenie su fajn, ale to si radsej precitam knihu. ano zmysel zivota, tych ludi este raz stretnes, no tento film si ja uz nepustim.

Nikdo (2021)

ako po stránke akcie a vyplneného priestoru rambo srandičkami solídne, ale pointu a hodnotu film nemá. už nás unavuju tieto nasilnosti a bitky, vraždy. je to jednoduché a plytké, no z pohľadu hodnotenia akčného filmu a chladného prístupu Odenkirka sa to dá. na uvolnenie večer pri rume v pohode. bitka v buse je top.

Poslední výstřel (2021)

A tak na starčeka Liama sa nik nechyta, par nelogickych chyb v scenari, ale na vecer prijemna oddychovka, ja ho mozem. Film mi pripominal Ramba na uteku. Pohodička, aj ked nie genialita.

18 dárků (2020)

Skvele, talianske ps i love you, dojemne a medzi záplavou filmov plných násilia, poteší, krásna herečka a pekný príbeh zamava s emóciami. Užite si to, tí, čo majú deti, ešte viac

Otec (2020)

Pripomenulo mi to mojich starych rodičov. Podla poslednych statistik sa pocet ludi s Alzheimerom brutalne zvysuje a nie je to dobra sprava. Asi budeme coskoro na tom podobne a to bez ohladu na vzdelanie. Moja stara mama bola na tom podobne, ale nebola taka inteligentna ako anthony vo filme, mozno cim je clovek s pestrejsim IQ, tak tie switche stavy ma zaujimavejsie a popletenejsie. Vyborne zahrane, takyto tovar v regaloch chybal alebo bol nedostatkovy.

Ovládací panel
1 bod