Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Efekty gore super, pointa jednoduchá, keby bola trošku viac rozvinutá povedzme ako v REC, tak o hviezdu viac. Nechapem význam týchto filmov. Mam rad horory, no nejak sa už strácam a cítim prázdno

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

veselé, akčné, vtipné, detské, fantasy, sympatické, zábavné, sexy. adventure ako sa patrí. pripominalo mi to pana prstenov

Ve při (2023) (seriál)

Originálne, vtipné. Čierna komédia, čo vás chytí až do konca

Vysvobození (1972)

Veľmi dobre, no mohlo to byť ešte lepsie Krásna príroda, dobrý hudobný úvod.

2 na 1 (2018) (pořad)

Trápny humor, sileny, aká krajina, taky humor.

Tetris (2023)

Taron vyborny, presvedcivy vykon. Film nenudil a potesil. Ale nebola to az taka pecka, ako by ste cakali podla hodnoteni. Mala nostalgia a anti sovietska retorika.

Spojka (2023) (seriál)

prve tri diely vyborne, potom kliše a nasilu dorobene a nelogicke. sklamanie. Vincent si zasluzil lepsi scenar. Eva cely cas len zazerala, aj ked je sexy, nepomohlo to a davam len tri hviezdy.

Noční agent (2023) (seriál)

Pre fanúšikov markizy a joj, taka uroven/kvalita. Nema to tu spravnu aromu kvality. Je to len narychlo zbuchany kvazi originalny pribeh s nejakymi hercami. 20 %

Když se všechno po*ere: Woodstock 99 (2022) (seriál)

Velmi zaujimavy dokument. Vobec som nevedel, ze to bolo tak fucked up. Rok po woodstocku to davala STVčka a pozeral som koncerty Limp Bizkit a Metallica. Bola to pecka, fakt atmosfera. Hladat vinnika, ktory to pokaslal je tazke, ale chapem aj tie smadne hovada, no nemuseli to nicit. Bola to proste taka RAGE doba, tak ci tak su teen amici dobytok, cest vynimkam