Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Horor

Pumpa (2020) (TV seriál)

Situačný humor, s podtonom politickej satiry, dakedy pridu lepsi hostia so schopnostou zahrat par nabiflenych viet alebo to ide tazsie a je to trapnejsie. No Heriban válí a stary Vokoun je dobra kulisa, Mišo Kubovcik je klasik a ma dobry humor. Diel, kedy prisiel Danko je skvely a zasmial som sa. Mam rad, ked si vedia urobit srandu zo seba, aj ked to je skryta politicka reklama, da sa na tom zabavit v dnesnom korona svete je to vzacne a tie ruška tam su a raz budu spomienka...

Drsný město (2020)

Tak som sa na to celkom tešil, frantíci celkom vedia točiť akčné filmy v poslednom čase. Až na pár chýb, ked policajti neriesili tam a riesili tam, co prislo nelogicke, tak to bolo fajn. Zaporne postavy vysperkovane, prostredie autentické a zaver prekvapujuci. Nieco mi tam ale chybalo k štvrtej hviezde.

plakát

Gangs of London (2020) (TV seriál)

ja nejdem ani hodnotit po prvej casti dalej, je to u mna 5*, pochmurne a zive, akcne a profesionalne,m skvele herecke obsadenie, strih, kamera a tiez hudba. nemam co dodat, kukajte

Vyšinutý (2020)

Taká jednohubka s planou dávkou akcie. Tlstý Russel sa naserie a ničí všetko, vybúri sa na jednej krehkej žene. Pár kiksov tam bolo, napr. na konci, prečo v kľude idú v aute po takj traume ? nereálne. PLno násilia, čo ja viem, mohlo to byť menej priamočiare a psychologickejšie zamerané. Dal by som rád 4*, ale je to len za 3, vyzeralo to tak nádejne.

Ďábel (2020)

Temný blues príbeh, to prostredie Ohio, Kentucky, West Virginia, 50te roky, fanatic.cirkev, staré autá, soundtrack. Divočina a dobrá zápletka, prepojenie viacerých prípadov a finálne rozuzlenie. Skvelý akcent drsnej američtiny, Pattinson, Clarke, ale aj Holland a Stan podali skvelé vyýkony a vžili sa do role v danom prostredí. Nenudilo ma to, ale k piatej * tam trošku dačo chýbalo, ale nie vela.

plakát

Naši kluci (2019) (TV seriál)

strašne moc zamotané a rozpačité. divák sa stratí už v prvom dieli.

plakát

Teherán (2020) (TV seriál)

Táto téma zidovsko moslimského konfliktu je atraktívna. Nielen akčná Fauda a skvelý Spy vie narobiť vzruso. Krásne zidovky a zanieteni iranci. Kto má pravdu a právo? Napínavý špiónazno dramatický príbeh situovaný v hlavnom meste Perzie Iránu. Prečo nie. 5 hviezd. O konflikte Izraela s inými moslimskymi národmi pekne píše Marshall v knihe Väzni geografie.

Never Grow Old (2019)

Pekný western s bastardom kusakom. Temný stredovek USA bol práve v 18. Storočí

plakát

Slovensko - Odvrátená strana (2017) (TV film)

film povinná jazda pre školy, deti, dospelých. kupujme SR výrobky, starajme sa o prírodu, nielen o svoje auto a dom. pomáhajme robiť SR lepšou krajinou a uvažujme pri každom koku

Adú (2020)

Významná vec ta migrácia a zabíjanie slonov, celkom ôk herci, no je to také nedotiahnute a smutne

Ovládací panel
1 bod