Policejní odznak (2002) (seriál)

Tak podobné s The Wire a přitom tak rozdílné. Opět dsný pohled do policejního světa. Ale narozdíl od prvně jmenovaného s mnohem dynamičtější pojetím. L.A. není jen město snů pro bohaté a úžasné, ale hlavně obrovské smetiště, které nikdy nebude uklizeno.

Avatar (2009)

Byl jsem bezmála 3 hodiny v rauši a teď mě čeká tvrdé vystřízlivění a absťák.

Studio 60 (2006) (seriál)

Seriál pro skutečné fajnšmejkry. Seriál z těch, kterých je po hříchu málo. Seriál, kterému vládne Matthew Perry.

Pařba ve Vegas (2009)

Nejlepší americká komedie za poslední léta. Od chvíle co sem Hangover viděl, netoužim po ničem jiným, než se jet zmrskat do Vegas.

The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

Jednoznačně nejlepší seriál ve svém žánru...Nemusím tu vyjmenovávat superlativa, stačí si přečíst komentáře většiny uživatelů, zvlášť viperblade to vystihl dokonale..

Hranice života (2005)

Každou minutou jsem se v tom ztrácel víc a víc, abych pak nakonci jen překvapeně a ohromeně zíral. Všechna čest šéfkuchaři. Protože při konzumaci téhle specialitky musíte občas přemejšlet, aby Vám to závěrečné sousto zachutnalo tak jako mě.

JFK (1991)

Výborné konspirační drama, které sice nic nevyřeší, ale zanechá spousty otázek a pochybností. Nevím do jaké míry se režisér řídil pravdou a co si upravil, ale věřím, že něco takového za tím bude. Každopádně pro milovníky teorií o spiknutí, je tento veledlouhý film určitě jako stvořený.

Dobrý ročník (2006)

Jakmile stojí Russell před a Ridley za kamerou, navíc se to proleje červeným vínem a podává ve slunné Francii. Připočteme-li, že je nám to servírováno společně s krásnou Marion. To by v tom byl čert, aby se mi to nelíbilo...Jakožto pivař preferuju spíše plzeňské popřípadě svijanské, ale rulandské či portské též neodmítnu.

Star Trek (2009)

Jako člověk Star Trekem dříve skoro nedotčený, musím říct, že jsem nadšen. Visuální žně umocněné výbornou hudbou, ve filmu dosud neokoukané tváře (až na pár vyjímek jako skvělý Pegg) a zajímavý děj nepostrádající spád, takže jsem se ani chvilku nenudil. Díky tomu všemu u mě film zabodoval na plné čáře a už teď se těším na pokračování, které se přímo nabízí a divil bych se kdyby nebylo.

Procitnutí v Garden State (2004)

Opravdu hodně zvláštní, chvílemi až ulítlý film, který asi neosloví široké spektrum publika. Je spíš pro ty, jemž nevadí pomalejší tempo, dlouhé dialogy a absenci super vtipných gagů či romantických klišé. Mě se to líbilo a to nejen proto, že Braff je mým velkým oblíbencem, ale hlavně kvůli Natalii Portman, s jejímž obsazením do role lehce střeštěné dívky, která ztracenému chlapci sebe sama pomohla najít, měl Braff neskutečně šťastnou ruku. Už se těším na další Zachovi projekty.