Odsouzení (2010)

Takovéhle filmy bych dokázal sledovat donekonečna obzvlášť, když by v nich pokaždé hrála krásná Hilarry. Příběh o neuvěřitelné lásce dvou sourozenců a pro mě osobně neuvěřitelné oběti, kterou je schopen jeden pro druhého obětovat.. Pokud tvůrci filmu příliš nepřekroutili skutečnost,a příběh je opravdu založen na pravdě, vdávám hold Betty Anne za její vytrvalost a přesvědčení!

Somrák s brokárnou (2011)

Tenhle krvavej skvost je reflexe zkaženosti dnešní doby. V prvních minutách filmu je každýmu soudnýmu člověku vy recenzenti mudrohlavové jasný, že naprosto dokonale vystihuje to, o co se Rodriguez a celej Grindhouse marně snaží už od svýho počátku. Hobo je moderní spasitel a hrdina dnešní doby, zfilmovaný ztělesnění mýho snu vás všechny "filmoví recenzenti k pohledání" postřílet brokovnicí spolu s ostatní svoločí tohohle hnusnýho světa politiky počínaje. Nechápu co by podle vás musel režisér udělat aby se vám chytrolínům zavděčil. "I´ m cleaning the streets of the shit..and the smell makes me sick!!!"

Obřad (2011)

Film se mi líbil. Doporučuji ho všem milovníkům exorcistického žánru. Po filmařské stránce jsem na něm neshledal žádné prohřešky. Tentokrát je mi opravdu na zvracení z "recenzí" které na něj čtu zde na čsfd. Díky vašim nestoudným blábolům mám zase o něco méně chuti příště jakékoliv recenze vůbec číst. Mám pocit že na čsfd píše čím dál víc odborníků na světovou kinematografii. Doporučuji vám zkusit to v kulturní rubrice nějakého českého časopisu a neotravovat filmového diváka prostřednictvím internetu touhle nechutnou směsicí rádobykritických pseudo-subjektivních názorů.

Opilí slávou (2006)

Nejsem žádný filmový odborník, ale tohle je nenápadná super pecka. Film který by měl vidět každý fotograf, fanoušek Steve Buscemiho i Michaela Pitta. Opět mě vůbec nepřekvapuje, že i na takovejhle snímek se najde nějakej zprominutím "blbeček" kterej to totálně zhatí jednou hvězdou. Je vidět, že filmoví "odborníci-na slovo vzatí" nejsou jen v čechách ale i u bratrů na slovensku...

Krvavý sníh (2008)

PECKA. Neuvěřitelně syrově, naturalisticky a bravurně zpracovaná krvavá mašinerie. Kdokoliv odsoudil tenhle film, je absolutní lůzr, nula a chudák. Je jen málo filmů s takhle originálním rukopisem. Pokud to nevidíte, upusťste od sledování filmů tohohle typu a věnujte se něčemu, co by líp odpovídalo vašemu "vytříbenému vkusu". Co třeba zkusit noční můru z elm street? Recenzenti géniové...

Zkus mě rozesmát (2011)

Stoprocentní film. Jízda od začátku do konce. Bez jedinýho slabýho místa. Nádherná Jennifer, jako vždy vynikající Adam Sandler, skvělá Nicole a hlavně - naprosto nepřekonatelná dětská role pro Bailee Madison jejíž předstíranej britskej přízvuk nemá chybu. Jedna z komedií, která nevyužívá dětský role jen jako stupidní kompars, naopak nechává dětem veškerou sílu jejich kouzla. Z některých pseudorecenzí filmových "kritiků-umělců" nebo snad "filmových ajnštajnů" je opět vidět jak se neumíme bavit... proboha zajděte si vy mudrohlavové do cirkusu, a nesnažte se pochopit americkou kinematografii..

Pavouci z vesmíru (2010)

Na tomhle filmu se mi nejvíc líbí rozporuplnost reakcí.. Ti kteří si myslí, že spolkli všechna mudra světa jej kritizují, nadšenci vychvalují. Mě se líbil. Skoro dokonalý béčko. Ubírám jednu hvězdu za drobný režijní, scénáristický a herecký chybičky ale vše odpouštím díky perfektnímu ději, kterej se odehrává celou dobu v podstatě jen v jednom domě a na jedný střeše.

Paranormal Activity 2 (2010)

Lehčí vodvárek prvního dílu, ne tolik strašidelnej a jako většina dvojek ani ne tolik nápaditejch ale přesto doporučuju nadšencům mě podobnejm. Ideální film pro dlouhý odpoledne s vyvrknutym kotníkem a mírnejma proleženinama. Opět tady žasnu nad rozporuplností názorů tzv "samozvaných filmových kritiků". Proč si lidi radši nepustíte film kterej má šanci Vás oslovit? Nechme diváka, ať se sám rozhodne, do jaký skupiny se přiřadí. Filmový nadšenec s citem ocenit kvalitní film nebo filmový kritik amatér-profesionál-spíš-ale-amatér.

Paranormal Activity (2007)

Naprosto super film. Jeden z mála originálních výborně zfilmovanejch nápadů typu Blair Witch Project i když samozřejmě s tim se nedá srovnávat. Mě se líbil. Nechápu jak může někdo ze zdejších "filmových odborníků" tvrdit že je to odpad. Proboha proč si teda radši nepustíte Harryho Potra a kazíte průměr filmům, který dokážou potěšit takovou spoustu nadšenců? Nechme radši diváka, ať se sám rozhodne, do jaký skupiny se přiřadí. Nadšence pro nový nápady ve filmu nebo pseudorecenzenty bez úsudku?

Román pro muže (2010)

Vtipnej, odpočinkovej, zábavnej a precizně natočenej film, pro filmový nadšence. Průměrnej, s drobnejma chybičkama a opět perfektním Donutilově a Budařově výkonem zachráněnej film pro filmový fajnšmekry. Komerční propadák pro přechytralý pseudoumělce a pseudorecenzenty, kecálky a podivíny, kterejch je na ČSFD zřejmě nejvíc. Já se řadím mezi ty první. Nechme ale diváka, ať se sám rozhodne, do jaký skupiny se přiřadí.