Česká RAPublika (2008)

Viděl jsem první půlku a pak jsem neměl čas se to dodívat. To co jsem viděl mě moc nenudilo a docela jsem se i zasmál... Ale ani mě to ňák nenavnadilo, abych si našel čas a dokoukal zbytek filmu. Váhal jsem tedy mezi dvěma a třemi hvězdičkami, ale protože rap a hip hop neposlouchám, ba co víc, že někdy mi až leze krkem, dávám dvě.

Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Podle mě nejlepší futurama film z šesté série. Nenapadá mě u moc co dál napsat, asi už jen to, že je škoda, že je to poslední díl (doufám, že je prozatím). Takže ode mě maximální počet = 5 :-)

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Řekl bych, že od prvního filmu jsem tady cítil dost zlepšení, ale pořád děj nebyl to, co bych si u filmu přál.. Dávám tedy za 4.

Cesta bojovníka (2007)

Když opomenu superschopnosti hlavního hrdiny, tak musím vytknout nepřehlednost v bojových scénách a jednoduchý děj. Film je ale koukatelný a zaslouží si asi tak 50%.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

No zatím jsem viděl vše asi do půlky 4 série (zbytek hodlám někdy teď dokoukat, ale moc už od toho nečekám.. :-(. První série podle mě neměla chybu, ale pak to jde s Prison breakem trochu z kopce (možná kromě 3 sériem, která je trochu oživení). Podle mě 4 série snad ani neměla vzniknou, protože kam se to teď uchyluje už opravdu neni možný. No celkem seriálu dávám 4 hvězdičky a doufám, že nebude další série, kvůli který budu muset to hodnocení schodit. ---- Tak jsem dokoukal zbytek série a byl jsem ztoho docela zdrcen... Ve většině těchto dílů, se jen přehazuje Scylla a rukojmí, scénař už bez nápadů... Kdyby prison break skončil v půlce 4, tím že dostanou Scyllu a svobodu myslím, že by tím neudělali takový propadák, co je z něj teď. Váhal jsem jesli mám ztrhnout další hvězdičku, ale když si vzpomenu na 3 celkem podařené série, tak vím, že tohle si Prison break zaslouží.

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Přestože jsem si teď futuramu fakt oblíbil, tomuhle filmu 5 hvězdiček dát nemůžu... Asi je to podobné jako Simpsonovi ve filmu, seriál je super, ale na celovečerní film zatim nemaj... Čekal jsem, že se zase pořádně zasměju, ale místo toho jsem spíš litoval Fraye. No co doufám, že další filmy mi přinesou víc humoru a míň zamyšlení, na což jsem zvyklej :-)

Futurama (1999) (seriál)

Většina kámošů na tenhle seriál kouká, tak jsem se rozhod, že taky nakouknu, jaký to doopravdy je... A jsem víc než spokojenej... Po simpsonovejch, kterejm začíná docházet šťáva, je to kvalitní zpestření, který je schopný mě i rozesmát. Škoda jen, že to má 5 (respektive 6 - když počítám filmy) sérií. No super seriál, kterej si určitě zaslouží 5 hvězdiček.

Rychle a zběsile 2 (2003)

No muselo mi být hned na začátku jasné, že na jedničku to nikdy mít nebude... Ale u filmu jsem se nenudil a myslím, že to zas až tak špatné nebylo. Myslím, že 3 hvězdičky si tenhle film určitě zaslouží!

Piráti peciválové: Příběhy ze zeleninové země (2008)

K tomuhle filmečku jsem se dostal přes písničku od Relienta K. A protože ta písnička byla fakt bezva :-) docela jsem něco očekával... A myslím, že jsem zklamán nebyl. Slušný příběh, dobrá animace... Film je ale spíš pro menší diváky a bohužel jsem neviděl, tento film s dabingem. Musím trochu zvednout skóre, takže ode mě za 4.