Alpy (2011)

47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - HORIZONS - Horizonty (Alpis / ALPS / Alpy) - Kynodontas to sice není, ale i tak svou porci absurdity do toho Giorgos Lanthimos dal a jeho (Špičáku podobný) rukopis je ve filmu vice než znatelný... - 30. 6. 2012 - kino Richmond - Karlovy Vary + 3. 7. 2012 - kino Thermal - Velký sál - Karlovy Vary - 1/2 filmu - 90%

Přijít o rozum (2012)

47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - HORIZONS - Horizonty (À perdre la raison / OUR CHILDREN / Přijít o rozum) - Po skouknutí tohoto jsem málem o ten rozum přišel také... - 6. 7. 2012 - kino Thermal - Velký sál - Karlovy Vary - 25%

7 dní v Havaně (2012)

47th KVIFF 2012 - HORIZONS - Horizonty (7 días en la Habana / 7 DAYS IN HAVANA / Sedm dní v Havaně)

Silnice (1954)

47th KVIFF 2012 - SPECIAL EVENTS - Zvláštní uvedení (La strada / LA STRADA / Silnice)

Za zavřenými dveřmi (2012)

47th KVIFF 2012 - SPECIAL EVENTS - Zvláštní uvedení (The Door / THE DOOR / Za zavřenými dveřmi)

Smrt člověka na Balkáně (2012)

47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - FORUM OF INDEPENDENTS - Fórum nezávislých (Smrt čoveka na Balkanu / DEATH OF A MAN IN BALKANS / Smrt člověka na Balkáně) - Originální věc, která není moc uvěřitelná (tedy alespoň ty okamžiky po činu), ale vtipná je určitě... - 5. 7. 2012 - kino Thermal - Malý sál - Karlovy Vary - 60%

Vakuum (2012) odpad!

47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - FORUM OF INDEPENDENTS - Fórum nezávislých (Vacuum / VACUUM / Vakuum) - Přesně podle předpokladů, že to bude to nejhorší co tu uvidím. Ale když byl lístek a jiná možnost nebyla tak nebylo ani jiné řešení ... - 5. 7. 2012 - kino Čas - Karlovy Vary - 5%

V ložnici (2012)

47th KVIFF 2012 - FORUM OF INDEPENDENTS - Fórum nezávislých (W sypialni / IN A BEDROOM / V ložnici)

Uvnitř (2011) (TV film)

47th KVIFF 2012 - FORUM OF INDEPENDENTS - Fórum nezávislých (Vast / INSIDE / Uvnitř)

Sakra, kluku! (2012)

47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - FORUM OF INDEPENDENTS - Fórum nezávislých (Oh Boy / OH BOY / Sakra, kluku!) - Pro mne asi ten pomyslný vrchol letošního festivalu. Film o kontrovérzním rozmazlenci, který najednou o vše přišel a potuluje se od nikud nikam má své strašné kouzlo a úžasná černobílá kamera, která vyjadřuje černobílé Nikiho pocity to jen dokresluje... - 3. 7. 2012 - kino Thermal - Malý sál - Karlovy Vary - 4. místo - 95%