Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 7 (2020) (série)

7. seria sa nesie v rovnakom style ako serie 5 a 6. Na rozdiel od nich vsak trpi prekombinovatelnostov. Nie nie je to pochvala. Clovek sa strati behom chvile. Pekne rozlucenie sa s timom, emocie zarezonovali a koniec. Vrchol serial zazil v serii cislo 4!

Simpsonovi - Série 20 (2008) (série)

Simpsni si idu stale svojim tempom. Len 3* dielov zacina pribudat.

Simpsonovi - Série 19 (2007) (série)

menej vydarena seria s priemernym zaverom. Tazko zapametalne epizody, asi az na tu najlepsiu parodiu najlepsieho filmu - Skryta identita.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 6 (2019) (série)

trochu som sa bal zasadenia deja do vesmiru. Nakoniec to ale bolo celkom dobre zvladnute (na rozdiel od 5 serie). I ked zaciatok serie je na nervy, ked kazda epizoda ma svoju dejovu linku a vy pri sledovani len krutite hlavamy co to pozerate, musim uznat, ze teraz sa im tento prienik liniek vydaril velmi dobre.

Simpsonovi - Série 18 (2006) (série)

Simpsni chytili druhy dych. Vydarena seria s mnozstvom vynikajucich vtipkov, momentov a hlasiek.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 5 (2017) (série)

no to cestovanie v case by som este bral. Takisto ako sa mi pacila alternativna realita minulej serie, tak aj buducnost bola zaujimava. Skoda len, ze to bolo zasadene do kozmu. Tam by som asi videl slabinu serie. Druha polovica s gravitoniom isla mimo mna. Ani Hydra, ani Talbot, dokonca i to emotivne finale.

Avengers: Infinity War (2018)

megalomanska timovka superhrdinov a im podobnych veci. Horda postav, ktore sa snazia ukradnut si pre seba co najviac priestoru. Solidny mismas...

The Last of Us - Season 1 (2023) (série)

ja som celkom spokojny. Hral som hru (topka!!), takze viem posudit aj rozdiely, a nijako zvlast mi nevadi skromnost Cordyceps zombiekov. Paradoxne viac sa mi pacili tie epizody kde nebol ani jeden. I ked sa mi to tazko priznava, 3 epizoda je najlepsia z celej serie a ta explozia emocii si urcite zasluzi nejake to ocenenie.

Ant-Man a Wasp (2018)

upgrade prveho filmu o dalsiu postavu a viac sa zmensujucich a zvacsujucich sa serepeticiek. Ma vsak sympatickejsieho zaporaka a nemusim si lamat hlavu nad tym o com to bolo. Zapametatelnejsie.