Simpsonovi - Série 27 (2015) (série)

dat do popredia najmenej oblubenu postavu urcite neznamena dvihnut uroven upadajucej znacky. Nezmyselny pocet dielov o Lize a najhorsia seria za poslednych 27 rokov.

Co kdyby...? - Série 1 (2021) (série)

pohlad na to, co by sa stalo keby zname postavy nahradili ine zname postavy. Je to taky multivesmir multizanrov pre multidivakov. Osobne sa mi pacili viac prave tie odlahcene casti ako tie vaznejsie.

Simpsonovi - Série 24 (2012) (série)

seria sa vezie na vlne predoslych dvoch. Priemer s minimom vtipnych epizod.

Loki - Season 1 (2021) (série)

dost nadhodnoteni serial. Loki (teda skor Hiddleston) je charizmaticky clovek, ale postavit cely serial iba na jeho postave je na hlavu. Vizual fajn, sem-tam vtipny moment, ale to strasne vykecavanie, kedy mi prislo, ze sa scenaristi zamotavaju cim dalej viac a nevedia z toho von..... a na zaver musim povedat, ze som dost sklamany zo zaporaka. No neviem ako uvod do novej fazy MCU nic moc, ale MCU mal aj vacsie prusery.

Simpsonovi - Série 23 (2011) (série)

Simpsni zacali upadat do priemeru. Vskutku priemerna seria s malickom vydarenych vtipov.

Avengers: Endgame (2019)

epicka megatimovka a vyvrcholenie jednej sagy. Emocialny zaver, finalna bitka, kde sa musel ukazat kazdy, trochu humoru. Takze rovnaky mismas ako Infinity War.

Simpsonovi - Série 22 (2010) (série)

o poznanie lepsie ako predosla seria. Avsak zlate casy maju Simpsni za sebou. Prilis vela priemernych dielov prevlada.

Runaways - Season 3 (2019) (série)

tragikomicke sklamanie s dokonaleho stvarnenia detinskeho chovania za doprovodu mega vystrihu lacnej (B)Witch.