Co kdyby...? - Série 2 (2023) (série)

v podstate to iste ako prva seria, len viac otravneho kapitana, teda kapichnatky.

Thor: Láska jako hrom (2022)

toto bolo prilis farebne aj na mna. Ako sa hovori blesk neudrie dvakrat na to iste miesto a tak aj Waititi nedokazal po dokonalej 3 priniest pribeh s Asgardu, ktori by bavil, drzal v napati alebo agitoval za LGBTQ+. Pockat to posledne sa mu podarilo.

Ms. Marvel (2022) (seriál)

pre mna to bolo prijemne prekvapenie. Rovnako ako u Runaways sa mi pacili tie pubertalne problemy a keci okolo, ale dufam, ze to nebude pokracovat dalej ako Runaways. Ako jednorazovy napad fajn akurat by som to velkolepe finale cele zrusil a predposlednu epizodu natiahol o 15 minut. Naozaj stupidny napad so skolou, uplne zbytocny Urad pre likvidaciu skod a v neposlednom rade i ten zaporak nebol potrebny vobec.

Simpsonovi - Série 31 (2019) (série)

tragikomicky koniec jedneho z najlepsich animakov. Uvazujem ci mam pozerat aj zvysne serie lebo je to utrpenie.

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

cakal som vacsi pruser. Nakoniec je to stravitelne. Vizual dobry a dej no, Marvel asi nikdy nebude mat. Viac ako silnim a sebavedomim afroamericankam som vsak fandil modrim ludkom.

Moon Knight (2022) (seriál)

tvari sa to ako MCU, ale neni to MCU. Chce to byt horror, ale ma to hrocha z Madagaskaru! Psychosonda schizofrenie, no tu mali asi len scenaristi. Cele zle.

Loki - Season 2 (2023) (série)

teoreticky fyzik zo mna nebude. Nechapal som, nechapem a nebudem chapat. Po miernom zablesku, na pociatku serie, na dobry serial prislo velkolepe finale, ktore vlastne odignorovalo celu 2 seriu. Rovnake ako prva seria. Plusom akurat Ouroboros.

Simpsonovi - Série 30 (2018) (série)

neodvratitelny koniec sa blizi. Bohuzial si to uvedomuju vsetci okrem tvorcov. Az nezdrava propaganda liberalnych hodnot.