Jeden svět nestačí (1999)

vcelku zaujimava bondovka, ktora ponuka vsetko co sa od akcneho filmu ocakava. Akcia, vybuchy, strelba a nadherna Denise Richards.

Transformers 3 (2011)

prilis mnoho skodi. Velmi vela robotov, malo zujimaveho a nekonecna pomsta uz trochu nudi.

Povolení zabíjet (1989)

zalubil som sa do Talisi. Ale tie kusky s nakladiakom prehlusili aj moje city.

Hanebný pancharti (2009)

zaujimava alternativa na vitazstvo spojencov. Quentin ma zvlastny pohlad na to ako ma film vyzerat. A istym sposobom je to uzasny pohlad. Volba hercov excelentna a Waltz "wunderbar", Rothove hostelove kusky udivujuce (najma s basebalkou) a co ma najviac nadchlo boli pasaze kde sa nehovorilo anglicky. I napriek mne chybajucim titulkom mi vyrazy tvary hercov napovedali dost. Aj tak, pre mna prilis natahovane a nezaujimave.

Asterix dobývá Ameriku (1994)

bolo mi cudne iba preco sa postavicky volaju inak. Inak Indiani nemaju chybu :)

Dech života (1987)

zaujimave (alespon pre mna) je, ze prve casti s novym Bondom ma zaujmu najviac (az na Lazenbyho). Navsteva Cesko-Slovenska pobavila, elektricky tiez (prezil som v nich mladost) a i pribehovo sa to dalo vydrzat. Jedine co mi vzdy na obraze vadilo bola Bondgirl. Predchadzajuce dieli mali lepsi vkus.

Traces of Death V: Back in Action (2000)

trochu soku, trochu smiechu. Dokument sa aj nadalej nesie v duchu Traces of Death, ale snaha odlahcit morbidnost a hrozu "profesionalnym wrestlingom" zjavne nefunguje.

Asterix v Británii (1986)

velmi pekna rozpravocka, pri ktorej som sa velmi pobavil na stvarneni britskych zvykov a britskeho chovania.

Moucha 2 (1989)

"oldschoolove B-ecko". Hodinove natahovanie a 15 minutove vyvrcholenie. Potesilo hlavne to typicke prevedenie horrorov z 80. a 90. rokov, kde sa morbidnostou a krvou nesetrilo. Zaverecna "larvicka" ma ohromila. Zaujimavejsia ako ustredny netvor.