Muži, co zírají na kozy (2009)

Nepřišlo mi to ani vtipný, ani originální. Spíš ve mě Převládal pocit trapna a takový zvláštní neuchopitelný divnosti, která mě vůbec nebavila. Je fajn, že je ve filmu plno hereckých es, ale filmová látka je tak mdlá a rozčvachtaná, že kdyby tam hrál Franta Vomáčka a jeho kámoši , tak by se nic nestalo. Jediná scéna, která za něco stála byla s tou kozou. Film, který šel naprosto mimo mě.

Děvka (1991)

Hovadina

Odpad město smrt (2012)

Tohle že natočil Hřebejk? Co se stalo? - Velmi milé překvapení! Ale je faktem, že nebýt Fassbinderova stylu, který je z filmu silně cítit ( Transky, kurvy, židovství, cynismus, chladný intelekt, fascinace lůzou, homosexualita) tak by film tak silný nebyl, tudíš je otázkou, jestli to je vlastně "hřebejkovský" film, když to žádný hřebejk není. I přesto je to velmi silný film, který stojí za skouknutí a já tleskám tomu, že se ještě něco takového na našem malém českém rybníčku, kde se točí samé posrané romantické komedie, rodiné pseudovtipné komedie, Troška šlichty a celkově všelijaké divácké dávačky podařilo vůbec něco takového zrealizovat...

Dům (2011)

Současnost ...

Perverzáci (2011)

Pěkná kamera, hezky nasvícený ...

31 konců/31 začátků (2011)

Film se snaží říct mnoho, ale neřekne nic. Tvůrčí záměr formální stránky, ač jsem o ní přemýšlel sebevíc, mi zůstal skryt. Určitě v tom bude mnoho lidí hledat něco, co v tom vůbec neni. Spíš bych pánům doporučil, aby si někde dali pár lekcí o stříhání a filmové skladbě. Pseudoumělecká agitka s všeobecným podtoném "hele co kdyby jsme udělali film".

Nádherná Zelená (1996)

Chápu a rozumím o co autorce tohoto filmu jde, ale to nic nemění na tom, že je to nechutně idealistická povrchní slátanina. I přesto je v téhle agitce pár opravdu vtipných scén a celkově jsem se dobře bavil i když to je pěkná blbost :)

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Čistý bulvár při jehož sledování mám pocit, jako by nic jiného než špatné zprávy neexistovalo a třešničkou za všeobecnou apokalypsou jsou zvířátka, nebo dětičky :D S váma teda zůstávat nebudu a nebýt Borhyová taková samice, tak bych se na to nekoukal ani při přepínání . . .

Temný rytíř povstal (2012)

Kdyby se tam ním kecalo, víc se konalo a šlo se na to zpříma bylo by to daleko lepší. Dost mě zamrzelo, že BANE jakožto velmi démonický záporák, jeden z nejlepších filmových šmejdů vůbec, se tam zas až tak moc neprojevil a catwoman nepůsobyla vůbec fetišisticky, byla to jen hezká zlobivá holčička. Nejvíc mě nasral naivní konec s klasickým happyedíčkem a náznakem pokračování. I tak film rozhodně neni špatný, ale v rámci Nolanova umu je to spíš slabší. Nechci srovnávat, ale neubráním se tvrzení, že dvojka s jokerem byla daleko lepší . . .