Skinheads (1993)

Povrchní plochá slátanina, kterou od odpadu zachránila krásná somálka, přítelkyně Marca ...

Skutečné mládí (2003) odpad!

HYPERSRAČKA a nejhorší film, co jsem kdy v životě měl tu smůlu vidět. Ještě ted mi z toho je na blití!

Skvrna (2019) (seriál)

Je znát nedostatek peněz, ale nepříjde mi to uplně blbý. Palec nahoru za odvážné téma ;)

Sledování (1998)

Neuvěřitelné, co dokázal Nolan s tak nízkým rozpočtem a neherci. Podmínky byli navíc tak brutální, že se natáčelo jenom o sobotách.___Ostatní už vše napsali. Já jen doplním, že tohle je nejzářivější příklad toho jak postavit jednoduchý příběh na originálním nápadu a vytěžit maximum z minima.

Slipstream (2007)

Lynchovský film od Hopkinse. Akorát film nedokazuje tajemné atmosféry a spíš se snaží diváka utopit v roztříštěnosti.

Sloní muž (1980)

Tak z tohoto filmu jsem měl na kahánku i já a to je celkem co říct. I "zrůda" může být krásnějíší, než její zdánlivě "krásné" okolí. Skvělá atmosféra, skvělí herci, skvělá režie, skvělí všechno. Jeden z nejlepších Lynchových filmů a doby ve které vznikl.

Smoke (1995)

Neobyčejně obyčejný film . . .

Smrt čeká všude (2008)

Tak trošku mě šimrala v nose ta jemná americká propaganda skrytá za kontextem, ale jinak musím uznat že paní bývalá Cameronová umí...sakra dobře umí.

Smrt pana Lazaresca (2005)

Vtipný to nebylo vůbec, ale zato takové absurdní drama to bylo velmi pěkné. Z nemocnice do nemocnice, od doktora k doktorovi no hrůza hrůza. By mě to tak začlo srát, že bych se odoperoval sám :)

Sodomites (1998)

Hodnotím tak, jak hodnotím, protože perverzní a vizuální styl pana Gaspara je mi velmi blízký. Filmeček sám o sobě je poměrně dost samoúčelný, ale jak jsem se dočetl v komentáři uživatele J.Connor tak onen námět má svůj účel. Intenzita a vášnivost styku je vyjádřena obrovkým množstvím ostrých, rychlých střihů ve kterých se divák začně po chvilce ztrácet stejně tak, jako kdyby byl sám v agresivním bezmyšlenkovitém styku. Celá atmosféra připomíná velmi silný BDSM duch.