Neviditelný symbol (2010)

Niekto sa pomýlil, kedˇ do popisku k filmu napísal, že to je dráma. Ono to je romantika nahovado a s brutálnym happy endom k tomu! No a z mojej favoritky urobili Aničku z Kopaníc, ktorú keby som stretol na ulici, tak o ňu ani bicykel neopriem! Našťastie to bolo pozerateľné a pár krát som sa i zasmial, takže tie tri sú podľa mňa ou kej.

Anuvahood (2011)

Vynikajúca parodia na týpkov, čo majú ostré, vyrezané kecy, nosia slipy vysoko nad prdelou ( alebo gate spustené proklatě nízko ) a hrajú sa na brutálnych gangsterov. Spočiatku som sa toho obával, kedže tam bolo po chuj negrov a ja sa toho ich debilného rapu bojím, no nakoniec sa to vykreslilo ako náramne pohodová oddychofka so squelým strihom, kamerou a perfektným výkonom Richie Campella v úlohe Tajrona. Toto netreba brať vážne, to je mega prdel !

Jussi Vares: Polibek zla (2011)

Definitívne to má lepšiu atmosféru i príbeh, ako ''dvojka'' a dokonca som aj rád, že v tomto nehral metal, ale ten dídžej, ako tu už Orvokki spomenula.

Antares (2004)

Ano, sú to tri príbehy. Prvý je o zdravotnej sestre , ktorá podvádza svojho muža s chlapíkom na hoteli a sú tam také scénky, že bez tlačítka PAUSE to proste nejde ( ak viete, čo mám na mysli )! Potom druhá je o blbom Jugošovi a jeho pekne tupej blondýne a tá tretia je o vidlákovi, ktorý predstiera, že sa mu darí úspešne predávať byty a hrá sa na granta. Všetci sú pritom z jedného paneláku a jedného sídliska, ale v živote sa nestretli a keby to nakrútil tento borec a ja by som sa nemusel dívať na tie odporné rakušácke držky, dal bych za jasných 5* !

Jmenuji se Oliver Tate (2010)

Hoci tu niekto píše, že ''Oliver Tate je tak ryze welšská Amélie z Montmartru'' , tak ja som naopak mal pocit, že je to český Štěpán z Básnikov, čo navyše umocňovali tie jeho vačky pod očami. Takže na začiatku som ho mal za kus mladého a nesympatického hoväda. Ale našťastie sa chalan každou minútou vylepšoval až to dotiahol k piatim hviezdám u mňa !

Spolehni se (2010)

V obsahu nie je spomenuté houmlesáctvo . Postava bezdomovca sa mi lúbila asi najviac! Ten s tým jednoducho vymrdal najviac, ako sa len dalo!!

Seconds Apart (2011)

V tovmto filme mali snádˇ všetci ksichty z vosku, alebo čo. V každom prípade som si spomenul na knižky, ktoré som čítaval za komančov po nociach a bol som z jednotlivých poviedok polepený až za ušami. Volali sa Strašidlá najstrašnejšie, Strašidlá na dobrú noc a ešte bola nejaká tretia, ale na názov si už nespomeniem. No a v jednej z nich bola práve jedna takáto poviedka, akurát že to neboli dvojičky, ale iba jeden zmrdík a bola desať razy hroznejšia, ako toto , ale dalo sa to i tak, takže tie tri hviezdičky sú v poho myslím.

Elektra Luxx (2010)

Veľmi dobre pozerateľné a ešte lepšie počúvateľné !

Amors baller (2011)

Hlavný hrdina mi bol maximálne nesympatický! Stále krivil tú svoju držku, že by som mu po nej najradšej jednu strelil!

Můj bratr Bruce Lee (2010)

Ako decko som na Brjúsovi vyrastal a jeho knižky čítaval dňom i nocou, makával neraz až sedem hodín v lese, takže som sa tešil, že opäť možno raz nájdem svoju stratenú inšpiráciu a ono, hovno ! Ako životopis to zlyháva na tom, že to drbli do obdobia pred odjazdom do USA a aj to posrali tým, že najzaujímavejšej etape- kedy drtil u Ip Mana a to, ako odrbal ostatné decká, že Majster je chorý, aby ho mohol mať len pre seba, tak tomu sa nevenovali vôbec, čo je preveliká škoda. ( Možno sa mýlim a niekde za rohom čaká ... to be continued. ) Ako dráma to nehrozí tiež, pretože tam prakticky neriešili nič, ani žiaden vzťah a teda ani nič nevyriešili. Jedine môžem povedať, že Aarif Rahman ako Bruce Lee, akurát trochu hádzal držku občas ako on, ale to je tak všetko !