Pan Bobr (2011)

Olrajt mejt ... som nejak ani zaboha nemohol pochopiť, prečo mal Gibson britský akcent . Alebo to bola nenápadná narážka, že si Angličanky neholia vadžajny ??? Ale to by som vedel...

Win Win (2011)

No čo tomu doprdele chýbalo, kedˇ nemôžem dať za plný ?!

Společenství (2000)

Tak mne niečo zrejme uniklo, pretože pre mňa toto bola jedna neuveriteľne a zbytočne natiahnutá, nudná kravina, v ktorej sa v tom obrovskom zhone, chovali všetky postavy ako úplní dementi a do toho každých desať minút nejaký blbec furt vyzváňal na dvere!

Deus Irae (2010) odpad!

To si snádˇ robíte kozy ...

Syčák Hesher (2010) odpad!

Tak v tomto filme ma sralo takmer všetko! Foter, ten len tupo čumel doblba a bol len chodiacou sračkou, Tí džej... no kde takého malého zmrda vyhrabali ?!! Keby tam dali dvanásťročnú babu, urobili by lepšie, pretože z hlasu toho malého krypla som išiel z kože vyskočiť !! No a ak chcete vidieť originál magorov, tak na Heshera by som sral a nechal sa osvietiť korejskou kinematografiou. Keby sa mi nejaký kokotek nakvartýroval do hausu ako on, tak mu pri prvej príležitosti jebnem sladge hammerom po hlave, že by chlapík zabudol na svoje pyromanské aktivity. Ak sa toto snažilo nejak šokovať, tak veru áno, zostal som v šoku, že som to dal do konca a bez ujmy na zdraví!!! Naozaj som čakal nejaké prekvapenie v podobe, že Gordon- Levitt bude nejaký prízrak, paranoja alebo čo, a ono hovno. Bohužial,nikto z hrdinov mi neprirástol k srdcu a záverečná vychádzka s truhlou bola neuveriteľne trááááápna a zbytočná, ako celý tento prečudesný film.

Další rok (2010)

Som šťastný, že to mám za sebou! Musel som sa cez to prekusávať na trikrát. Väčšiu depku som ešte u filmu nemal. Uff...

Maturiťák (2011)

Taká twajlajtovka, akurát že tam nemali ohoblýkované zuby a nebehali kaje taje o stošesť . Hej, je to určené teda mladým trinástkam a gayom, ale fakt, že tam neboli trápne kecy a tie typické, stupídne, akože vtipné scénky, udeľujem tri hviezdičky. Vskutku pohodová a milá tínejdž oddychofka.

Knafayim Shvurot (2002)

Celý deň som mal nahovno a to mám pritom dovolenku, vonku svieti slnko, ale každý film, ktorý som si dnes pustil, som musel v polovici vypnúť, pretože mi privodil depku. Nechápem. No a tento už ani neviem, či to bolo tými hrdinami, ako mi boli sympatický, či tými občasnými vtipnými hláškami, alebo tou atmosférou, tak rozhodne mi zmenil, priam rozhodil, chémiu tela a mysle a ja neváham ísť s hodnotením na plné gule, bo opravte ma, ak sa mýlim, nie je práve toto jedno z posolstiev filmu, kompletne vás odrovnať, či učarovať ?

Blesk (2011)

Najprv to začalo naozaj gayovsky, kedˇ tam zmlátil tých zmrdíkov tou hokejkou. Dal som PAUSE, aby som si ešte rýchlo pozrel, kto tu hrá a kedˇ som si v komente gaya verbala ešte navyše prečítal, že tam hrá jeho obľúbený herec , ktorý ztvárňuje práve takéto thermo postavy , tak som tomu skoro uveril. Nič také! Naopak som veľmi rád, že vytvorili nezvyčajnú dvojku detektívov- jeden alkáč, jedna homokláda, pretože tie hlášky fuckt nemali chybu. A dať jednu menšiu roličku Beckhamovi a jeho trtkačke tiež myslím, že bola trefa do čierneho !

Neviditelný symbol (2010)

Niekto sa pomýlil, kedˇ do popisku k filmu napísal, že to je dráma. Ono to je romantika nahovado a s brutálnym happy endom k tomu! No a z mojej favoritky urobili Aničku z Kopaníc, ktorú keby som stretol na ulici, tak o ňu ani bicykel neopriem! Našťastie to bolo pozerateľné a pár krát som sa i zasmial, takže tie tri sú podľa mňa ou kej.