Jussi Vares: Smrt panen (2011)

Málo chýbalo, aby som tomu vyťal odpad ! Ako tu už Orvokki spomenula, zatiaľ najslabší Vares. Skutočne udeľujem tú jedinú hviezdičku len za výkon hlavného predstaviteľa Varesa Antti Reiniho, pretože hrá ožratého ešte lepšie, než som ja po požití 12 pív. V tomto filme sa absolútne nič nedeje! Vares kalí ostošesť a potom sa nejak záhadne dopátra k rozuzleniu . To je všetko. A ešte tam vystupuje banda nesympatických hercov v čele s hlavným záporákom Henrikom. ( Už len za to meno bych ho zabil! )

Saranghanda, saranghaji anhneunda (2011)

Tak sa úprimne priznám, mal som pripravených tisíc komentov v priebehu filmu, ktoré som mal v pláne použiť, ale koniec ma skutočne šokoval a skutočne som zostal nepripravený v nemom úžase! Po dlhej dobe ma niečo korejske nadchlo a hlavne, prekvapilo. Práve toto je to, čo ja vo filme potrebujem.

Sarangddawin pilyoeobseo (2006)

Nedám predsa tomu tri hviezdičky len kôli tomu, že to je korejske. Ved tam je toľko neskutočných hovadín, až sa mi pred očami zatmievalo! A mimochodom, ten chuj s tými fúzkami mi tam svojou prítomnosťou neuveriteľne pil krv!

SM-rechter (2009)

Ja si osobne myslím, že skôr išlo o film určený pre televízne obrazovky a v takom prípade ja idem s hodnotením vždy o jednu hviezdičku nahor. Napriek tomu to aj tak bol veľmi emočný zážitok, pri ktorom zotrvať do úplneho konca a nerozmlátiť pri tom laptop, chce značnú odvahu a odhodlanie, pretože mal som sto chutí skočiť do deja a všetkých tých kokotov odporných pozabíjať, vytrhať im gule, napchať im ich do tých odporných držiek a ukázať ich manželkám a hlavne ich deťom!!! Zmrdi!

Retreat (2011)

Na jachte, v dome, na pustom ostrove, v prdeli či hocikde, vždy tam budú dvaja chlapi a jedna baba a bude to furt to isté ! Ibaže by to bolo naopak, to by bola potom jasná trtkačka a možno by som šiel so svojím hodnotením (a nielen ním ) nahor !

Milovaná (2010)

Bezpochyby výkon hlavnej predstaviteľky Katky je dychberúci a je to kočka i v teplákofke s mastnými vlasmi, ale to, že neukázali kozy až tak nesere ako to, že ich násilne sa snažili zakrývať! A chlapi, nehovorte mi, že ked si sadnete na okno zahuliť cigu na Adama, jednu nohu ohnete v kolene, že máte gule s čurákom uložené na pupku! Mimochodom, scénka s boyfriendom u výťahu v nemocnici nemala chybu! V kocke : Film je predvídateľný, ale v pohodičke sa dá zmáknuť na jeden šup až do konca.

Nevinnost (1997)

No, chlapík vyjde z basy, nemôže sa zaradiť, ubytuje sa na ubytovni, kde len čumí na telku, pije čaj a furt prenáša malú holku, ktorá vždy u tej telky vytuhne, do postele. A toto je celý film.

Father of Invention (2010)

Kevo v tomto filme vypadá ako negramotný bezdomovec! Vtipy sú prostoduché, stupídne a navyše koniec, ktorý sa snaží citovo zlomiť diváka , je neuveriteľne trápny. Toto by som nedoporučoval ani len ako oddychovku k poopičným stavom! OK, dva razy som sa zasmial a preto tú jednu hviezdičku dávam. A Camilla Belle je tak nesympatická, že nemôžem uveriť, že hrala tú brutálnu kočku v 10, 000 B.C. !

U mě dobrý (2008)

U mě nejlepší ! Zaspomínal som na dobu , kedy sa ešte do mokasýn navliekali biele ponožky ( u niekoho tento zvyk zostal dodnes, že, naši poľskí bratia ) a v nedeľu na burze okolo futbalového štadionu mydlili cigáni skořápky. P.S. Tá papuča na policajnom aute nesúca nápis F.S. Barrandov mala znamenať akože čo?!!