Frekvence (2000)

Na konci, ked hrali ten bejzbal, vyzerali ako voskové figúrky, alebo tie postavičky z PlayStation!

Angličan v New Yorku (2009)

Tento film som si stiahol len kôli tomu, aby som vedel o čom, respektíve o kom, spieva Sting vo svojej rovnako nazvanej skladbe. Tak a teraz už viem. Mimochodom, John Hurt hrá neuveriteľne. Uveril som mu aj tú starobu!

Odraz (2011)

Tak si nemôžem pomôcť, ale kedˇ príde Susan do bytu Hansa (1h 12m 50s ) a nájde mladú na balkone a po tom, čo ju sotí vedľa neho na gauč, si ide zapáliť cigu. V 1h 13ma 19s po tom, čo si utrie zaslzené oko, urobí rukou také gesto, že som sa skoro zdrbal z kresla na zem! Ono to gesto sa dá očakávať, ale tak vymakane.... no skoro ma jeblo tu od smiechu! Musel som si to pustiť ešte niekoľko krát po sebe! No a ešte grandpa v helme nemal chybu na konci! I napriek pár do očí bijúcich hovadinám, ma to bavilo. Oddychofka k pivu, v sobotu večer, ak nikam nevyrážate.

Los ojos de Julia (2010)

Ten vrah na konci sa snažil až prehnane zatínať zuby, že namiesto toho, aby vyzeral čo najpsychopatickejšie, tak naopak, vypadal ako úplný dement !

Ztracený v Africe (2010)

Ono by to bolo aj dobré, len to je dosť nahovno natočené. Kamera je tam divná, akoby v lacnom africkom porne. To prostredie slumov, decká čuchajúce lepidlo, bieda, smrad, korupcia policajtov... dalo by sa to i lepšie urobiť. Postavy medzi sebou vedú tie najidiotskejšie dialogy, aké som kedy videl/ počul vo filme. Mám na mysli miestnych pseudogangsterov, ktorí vypadajú tak, že by som im z fleku najradšej hned pritankoval bez mihnutia oka! (Asi zaplatili Nielsenovej a Mikkelsenovi a na kameru a africký casting už nezostalo! ) Príbeh bol vcelku ok, ked už sa zdalo, že sa všetko vyrieši, objavil sa znovu nejaký chujko, ktorý celú situáciu opäť zauzlil. Ale ak zoberiem v úvahu fakt, že to je i rodinný film, tak tie tri hviezdičky si to zaslúži.

Cherry (2010)

Kurevsky farebný film! Kľudne ho mohli natočiť Korejčania. Inak, ja osobne by som volil tú štrnástku keby som bol ním. Mala dobré kozy, parádnu izbu a hlavne, bolo by to s ňou adrenalínové !

Milovaná (2010)

Bezpochyby výkon hlavnej predstaviteľky Katky je dychberúci a je to kočka i v teplákofke s mastnými vlasmi, ale to, že neukázali kozy až tak nesere ako to, že ich násilne sa snažili zakrývať! A chlapi, nehovorte mi, že ked si sadnete na okno zahuliť cigu na Adama, jednu nohu ohnete v kolene, že máte gule s čurákom uložené na pupku! Mimochodom, scénka s boyfriendom u výťahu v nemocnici nemala chybu! V kocke : Film je predvídateľný, ale v pohodičke sa dá zmáknuť na jeden šup až do konca.

Princezna (2010)

Smutné, chladné, depresívne a navyše sa to odohráva v 50ych rokoch, takže tie kostými, plechové držky a celá tá atmosféra jedličkárne mi na psychike moc nepridali!

Život za časů války (2009)

Ja milujem čierne šoufky, ale nemôžu byť s tak nesympatickými držkami v hlavných úlohách! Aspoňže Charlotte Rampling ukázala kozy!