Star Trek: Picard - Mapy a legendy (2020) (epizoda) odpad!

Nejzbytečnější epizoda v dějinách Star Trek je tu. Obávám se, že vata k finální bitvě na borg/romulanské krychli Picarda se Sedmou z devíti po boku, bude vata poctivá, hutná, nechutná, Star Trek urážející hovadina.

Star Trek: Picard - Remembrance (2020) (epizoda)

Zápletka naprosto nehodna Star Treku. Finální záběr na Borg Cube okupovanou Romulany nebyla už ani vtipná. Tolik let čekání zabito hned v prvním díle. Ztráta času, ztráta Star Treku.

Ad Astra (2019)

Filmový zážitek roku 2019.Finální monolog dává životu více odpovědí i poselství než je dnešní divák schopen přijmout. Ano, ty diváku, jež sis nechal vygumovat mozek od Walt Disney studia a tím jsi na desetiletí zničil filmový svět. Ad Astra je skvělé východisko kam se má film vrátit. K umění, příběhu i pocitům.

Avengers: Endgame (2019)

Nevím proč, ale film mi stále připomíná atmosféru Toy Story 2.

Captain Marvel (2019) odpad!

Captain Marvel spojí příběh Man of Steel a Wonder Woman a tím vlastně podá krásnou poklonu DC universu, který fanoušci odepsali právě díky Marvel filmům. Kruh se uzavírá a já se vám směju!

Drsný spasitel (2019)

Odvaha boří hranice! Odvaha tvořit a natočit film naprosto mimo zaběhnutou novosocialistickou špínu v českém filmu. Pro mě je Drsný Spasitel roznětka, zapálená sirka či první slovo nové generace tuzemských filmařů, co chtějí a mají co říci. Smekám, chválím, fandím!

Godzilla II Král monster (2019)

Epické a monstrózní poselství o tom, kdo jsme a kdo jsou ekoteroristi a mutant Gréta. Vynikající!

Hellboy: Královna krve (2019)

Pekelný Nihilismus. Bez servítek. Hlášky bez cenzury. Jatka, bitky, atmosféra. Nadčasová pecka! Ano, občas neladí střih filmu, ale jako počátek nové éry Hellboy to nemohlo dopadnout lépe...ledeže si hošánci upláčou, že film není jako Avengers a dokáže být i zlý a proto ho pošleme zpět do pekla a radši podpoříme nějakou přiteplenou sračku, co se tváří jako film, ano, ano, to bude nejlepší. Seru na vás! Tenhle Hellboy má koule a odvahu a ironmana by rozklepal jak nejtek!

Joker (2019)

Jak flustrující býti ve filmovém světě komiksů, kde vládne duhový Marvel a DC podělá na co šáhne a přitom jednou za deset let natočí film jako je Joker či Dredd. Filmy přesahující stránky barevných sešítků, prdící na tvorbu, která se má líbit širšímu spektru diváka. Film který dokazuje, jak mocný umí být DC. Né temnotou nebo čímsi, ale svou reálností a jedovatou šíleností. Bravo.