Planeta opic (2001) odpad!

Zdařile jsem se tenkrát odprositl od očekávání a jen sem si chtěl v kině užít první sci-fi od, tehdy kulervoucího, Tima Burtona. Ten prý film nechal v režii samotných opiček. Stále jim opakoval: neserte mi na koberec, čím víc hovínek rozmazaných po oknech, tím víc já poseru ten film o vás. Tak takle to bylo a pak to takle dopadlo. A závěr, kde jsou opičáci v našich policejních uniformách...to nebylo ani trapný, to snad nemá ani slovo, výraz..něco..hovno z opičky

Trailer Park Boys (2001) (seriál)

Kdyby Fanánek nezaložil Tři Sestry a viděl by tento seriál, založil by Tři Sestry!

Drsnej Shaft (2000) odpad!

černej film pro černý..co dodat...

Romeo musí zemřít (2000)

Jet Li přijel do USA natočit pár kousků, odplivl si a zase hezky vrátil do bambusové chýše. Nikdo mu ale nevezme, že se zapsal a jeho filmy vám z kebule jen tak nevymlátí ani Budha. Mlátí vůbec budha lidi?

Samotáři (2000)

Nevim jestli tento film osloví i dnešní omladinu, za mojich školních let to byl kult, veselý cigaretky byly laciný stejně jako pivko a v těch stavech se furt něco dělo, stejně jako v tomhle filmu:) Pustit to dnešní mu násctiletému, kterej je v rauši schopnej maximálně tancovat s mobilem v ruce na petříně...kam sme to dopracovali?!?

Devátá brána (1999)

Film vás celou dobu napíná, přesvědčuje, že až to přijde, že to bude mystická ejakulace. Ejakulace sice přijde a to Johny Deppa při mega táboráčku. Při posledních 10 minutách vás nadpadá pouze: A TO JE VŠECHNO?!" Film by si zasloužil temnější atmosféru a ty zrychlené záběry, když se johny pere a vůbec je to promarněná šance, mohl to být kult a je to podprůměr.

Matrix (1999)

Co je to Matrix? Kumulace! Kumulace všech filmových dobrodružstvích, akčních scén, sci-fi myšlenek, boje za svobodu, Noir, Industral, Punk, Birokracie, Goth kabáty. Houba jež vstřebala první výstřel Drsného Harryho po poslední výkřik Williama Wallace (statečné srdce). Roku 99 sme tu houbu vzali, rozmačkali a aroma jež se linulo v kinosálech a následně v ulicích Prahy ve mě koluje do dnes. Matrix a Blade měly být budoucnost akčních filmů (temné, epické, osobní) místo toho ukončily tento milník a my čumíme na pavoučího muže, mluvící auta a v rádiích místo Rage Against the Machine+NiN hrajou Klus+Bieber. Matrix bohužel nebyla revoluce, byl to R.i.P. pro lidi jako já