Mrakodrap (2018) odpad!

The Rock je takle malej krůček od filmových počinů Seagala...

Predátor: Evoluce (2018)

Velké filmové překvapení. Aneb když nic nečekáš, tak tě to dostane. Akční film na konci dvacátých let, který má sílu i kouzlo vytrhnout pojem marvelákům z upatlaných ručiček a přitom neurazit fanoušky starých Predátorů...Lovců vlastně. Bohužel, záměr mnohými opět nepochopen.

Prezident Blaník (2018) odpad!

Spojit Kancelář Blaník s odvetnou akcí národní elity a ČT proti Miloušovi z hradu nemohlo dopadnout moc dobře. Úsměvné, nárážlivé i urážlivé scénky, které jakoby spolu drží, ale jen tak tak. Varování před prodejem majetku Číně, kdy se Česká republika odvrací od západu směrem na východ je opravdu trefné, neboť s uvedením do kin dorazila zpráva, že prozápadní Německo (které je nám dáváno za západní vzor a přítel) prodalo tři čtvrtě akcií Mercedesu právě do Číny... Pak je tento film a celkově prozápadní elita včetně ČT naprosto mimo mísu i realitu. Proč sem pletu politiku? Protože Prezident Blaník je politická komedie padni komu padni. PS: Kalouska i Havla si strčte do prde*le vy čů*ráci!

Rampage Ničitelé (2018)

Žraločí tornádo s lepším rozpočtem. Vhodné pro děti od 3 do 5 let.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Spielberg převedl Hollywoodské legendy do gigantického crossoveru, který neskutečně šlape, funguje, baví i poučí. Všem komiksovým maniakům ukazuje, že film umí nabídnout mnohem silnější postavy, než je Iron Man nebo Thor. Je to vhozená rukavice, výzva a cesta ven z marvel šílenství, které ničí pop kulturu. Snad někdo výzvu přijme a filmy budou opět nadčasové a zábavné, stejně jako Ready Player One.

Solo: Star Wars Story (2018)

Road Movie ve službách Star Wars? Zábavná jízda galaxií se špetkou ponaučení Hanu Solovi neprospěla. Celkovému ,,konceptu,, Star Wars to neprospělo. Ale mám obavy, že právě onému konceptu již neprospěje nic. Nemá totiž čím! Jediné oč tu kráčí, je prodat harantíkům nějakou tu hračku, nejlépe sadu, nejlépe ihned. Pokud si přiznáte, že tento na děti stresující fakt, je jediné, co zbylo z Hvězdných Válek, tak vám blahopřeji. Pohodlně se usaďte, koukněte s rodinou na nenáročný film a pak děcku kupte nějakou tu hračku z onoho universa. Nic víc se po vás nechce a nic víc z Příběhu z daleké galaxie nezbylo.

The Perfect Kiss (2018) odpad!

Lucie bohužel nedostala smlouvu od Brazzers (kdo z nás by nechtěl vidět, že...) a tak nám opět ukázala, jak moc herecký talent postrádá. Navzdory mediálním masážím. Je neuvěřitelné a fascinující, jak tak nádherná tvář může mít tak odpudivý hlas. Rezavý traktor s tváří anděla.

Úžasňákovi 2 (2018) odpad!

Animák, jak je vidno, ušel obrovský kus cesty jakožto vizuální preciznost. Incredibles 2 však ztrácí kouzlo pohádky, či dobrodružství pro nejmenší. Akce, honičky, akce, pronásledování, výbuchy, akce... Opravdu mám toto pouštět dětem? To si příště můžeme pustit Skyfall a po filmu si zajdeme na zmrku a k psychiatrovi. Animák ušel obrovský kus cesty a naprosto minul účel, tedy filmy pro nejmenší. Incredibles 2 může být krásný, akční, heroický, ale pro nejmenší naprosto nepřípustný! Kam se vytratil cit a kouzlo dětského světa? Nebo jsou i rodiče z moderního multi kulti světa tak rozvrácení a přidušení, že jim to nevadí? Co hůře, rodičům to nedochází?

Blade Runner 2049 (2017)

Neuvěřitelná délka filmu není na škodu, až o půl hodiny méně, nic by se nestalo. Styl a atmosféra za všechny prachy vzdávají hold BR a všem fanouškům dobrého sci-fi. Jediné, co opravdu musím vyčíst je naprosto nevyužitý soundtrack. Hanz Zimmer možná umí naladit frekvenci Vangelise, ale za celý film jsme se nedočkali ani jediné originální melodie. Naprostý debakl, hodnocením však nebudu škodit filmu.